Zahraničí

Šok na Slovensku: Populárního herce obvinili ze zabití kamaráda

Oblíbený slovenský herec Martin Durkáč (31) si vyslechl obvinění ze zabití. Na svědomí má podle tamějších médií život svého kamaráda, herce Michala Godára (29). V minulosti s ním údajně měl milostný poměr.

Po dvou měsících záhadné smrti herce Michala Godára slovenští policisté obvinili jeho kamaráda Martina Durkáče ze zabití. Informoval o tom portál tvnoviny.sk.

"Na základě dosud shromážděných důkazů a provedeného znaleckého dokazování bylo 18. ledna 2023 vzneseno obvinění konkrétní osobě pro trestný čin zabití," uvedl mluvčí prešovské krajské policie Daniel Džobanik.

Godár přijel 23. listopadu 2022 do Prešova a strávil u Durkáče noc. V jeho bytě ho pak našli mrtvého. Obviněný herec, který hrál v řadě muzikálů a divadelních inscenací a proslavil se i účinkováním v Rodinných případech na Markíze, byl poslední, kdo viděl Michala živého.

Související obsah

Vinu "kategoricky odmítá", řekl Novému Času jeho právník. Proti obvinění podal stížnost.

Dvojice se vídala sedm let, údajně spolu měla i milostný vztah. Durkáč tvrdí, že se snažil kamaráda oživit, bohužel ale marně. "Já jsem spal a vzbudilo mě, když se Miško nedokázal nadechnout a následně vyzvracel krev. Oživoval jsem ho. Už to nešlo," řekl po tragédii.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Michal Godár (@michalgodar)

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz