Domácí

V ANO po volebním fiasku padají hlavy. Odnesla to přední tvář jeho marketingu

V ANO po volebním fiasku padají hlavy. Odnesla to přední tvář jeho marketingu
Tisková konference hnutí ANO v roce 2017 | Zdroj: TASR / Profimedia

Po prohře šéfa ANO a poslance Andreje Babiše ve druhém kole prezidentských voleb padají v hnutí hlavy. Ve středu konec oznámil šéf digitálního marketingu Marek Prchal. Výsledek voleb na to ale podle něj neměl vliv.

"Tak teď," napsal Prchal ve středu odpoledne na svém twitteru. Ukončení spolupráce s hnutím ANO, která začala už v roce 2013, potvrdil také webu INFO.CZ.

"Bylo to deset let, které jsou jednou za život," řekl Prchal webu. Že končí, je zřejmé i ze sociální sítě LinkedIn. Podle té pracoval v pozici Digital Director od ledna 2013 do ledna 2023.

Související obsah

"S Andrejem Babišem jsme se rozloučili a popřáli si hodně štěstí," sdělil pro INFO.CZ. Spolupráce by podle něj skončila, i kdyby Petra Pavla předseda hnutí ANO v prezidentských volbách porazil. Konec Prchala deníku E15 potvrdily i zdroje blízké ANO.

Prchal s expremiérem Babišem spolupracoval i během letošní prezidentské kampaně. V té ale bývalý premiér získal 41,67 procenta hlasů. Ve druhém kole tak prohrál. Kvůli kampani navíc Prchala vyloučilo sdružení reklamních profesionálů Art Directors Club. Byla totiž podle něj neetická a šířila ve společnosti lži a strach.

Tisková konference Andreje Babiše po parlamentních volbách a hvězdný polibek Prchala (10/2017):

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz