Domácí

Podezřelý z vraždy mladé ženy prohrál jmění. Policie ho hledá od soboty

Údajný vrah z pražského hotelu Petr Kraus
Údajný vrah z pražského hotelu Petr Kraus | Zdroj: Policie ČR

V souvislosti s případem vraždy Kláry M. policie pátrá po dvaačtyřicetiletém Petru K., muž je ozbrojený a pravděpodobně cestuje modrou Škodou Scala. Sousedka z Lázní Libverda uvedla, že podezřelý přišel o nemovitost kvůli návštěvám kasin.

Ve Škodě Scala se Klára M. vydala minulý týden z Liberce na služební cestu. Zavražděnou ji našla policie v sobotu v pražském hotelu Grandior. Pátrání začalo ve stejný den časně ráno. Její přítel oznámil, že se mu od čtvrtečního večera neozvala.

​Místostarosta Lázní Libverda, odkud podezřelý pochází, o muži téměř nic neví, i když v tamních lázních dříve pracoval. "Mají tady dům, ale o tom, že by se tady zdržoval, informace nemám. Jezdíval sem, ale to už je delší doba," uvedl místostarosta lázeňské obce Pavel Švihký.

Související obsah

​O něco sdílnější byla sousedka. "Znala jsem ho od dětství. Byl to bezproblémový, ale trochu arogantní kluk. Když jsme se dali do řeči, tak vždycky pozdravil. Dostal se kvůli hazardu do dluhů. Přišel kvůli tomu o vilu v Liberci. Jestli je v tom nějaká mafie, to nevím," uvedla.  

Petr K. se věnoval pokeru a jako hráče ho poznala také Adéla Fořtová, autorka Poker podcastu. "Viděla jsem ho na několika pokerových turnajích. Nijak výrazně se neprojevoval, i když úspěch zaznamenal, on rozhodně není nějaká významná pokerová postava. Ani do prostředí pokerových hráčů moc nezapadal," uvedla Fořtová. "On chodil do kasin a věnoval se tam i jiným aktivitám než pokeru," dodala.   

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz