Zahraničí

VIDEO: Putinovi se křečí rozklepaly nohy. Na jednání se nedokázal soustředit

Ruský prezident Vladimir Putin se ve středu setkal s eritrejským protějškem Isaiasem Afwerkim. Záběry z jednání opět přiživily spekulace o zdravotním stavu šéfa Kremlu. Nohy nedokázal udržet v klidu a křečovitá poloha rukou naznačovala, že mu jimi projíždí bolest.

Rozklepané nohy, jako by nad nimi neměl žádnou kontrolu, a křečovité pohyby rukou. Kolo spekulací o zdravotním stavu Vladimira Putina se znovu točí na plné obrátky.

V obou případech jde o příznaky, které by odpovídaly Parkinsonově chorobě. O tom, že má Putina sužovat, se mluví už přes rok, upozornil portál Marca. Podle dřívějších informací údajně trpí i rakovinou.

Podivný třas v nohách šéfa Kremlu postihl i při únorovém setkání s běloruským prezidentem Alexandrem Lukašenkem. Tehdy nešlo přehlédnout ani odulé břicho a napuchlý obličej. Přibírání na váze ale už Putin zřejmě zařízl.

Související obsah

​Putin po středeční schůzce s Afwerkim prohlásil, že Rusko a Eritrea prohloubí ekonomické vazby, píše agentura TASS.

"Máme před sebou uzavření řady mezivládních dohod. Doufám, že naši kolegové zapracovali a my to zvládneme. Jsem si jistý, že naše dnešní jednání budou úspěšná a prospějí rozvoji našich vztahů," řekl Putin. 

drz, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz