Zahraničí

Putin hrozí Západu: Nepřátele Ruska zastavíme za každou cenu

Putin hrozí Západu: Nepřátele Ruska zastavíme za každou cenu
Ruský prezident Vladimir Putin | Zdroj: Profimedia

Ruský prezident Vladimir Putin v pátek nepřímo pohrozil Západu odvetou, pokud bude pokračovat v podpoře Ukrajiny. Moskvě se podle šéfa Kremlu podaří "zastavit nepřátele" za jakýchkoliv okolností.

Rusko nikomu nedovolí narušovat vnitropolitickou stabilitu a bezpečnost v zemi, přestože se "úsilí nepřátel zintenzivňuje". V pátek to při jednání se členy ruské bezpečnostní rady řekl Vladimir Putin, píše agentura TASS.

"Zajištění bezpečnosti Ruska je nejdůležitějším úkolem, zvlášť s přihlédnutím k úsilí nepřátel rozvířit situaci v naší zemi," prohlásil Putin. "A vy i já musíme udělat vše pro to, abychom jim v tom za každou cenu zabránili," pohrozil vzkazem kolegům Západu.

Související obsah

​S ještě víc šokujícím výrokem přišel ve čtvrtek Putinův blízký spolupracovník a exprezident Dmitrij Medveděv. Podle něj má Moskva právo zabíjet britské politiky, upozornil portál Mirror.

"Velká Británie se chová jako spojenec Ukrajiny. A za takových okolností můžeme kteréhokoliv z britských veřejných činitelů, ať už vojenských, nebo civilních, považovat za legitimní vojenský cíl," uvedl Medveděv.

Konečně se ukázal pravý Putin. Drama uprostřed projevu (4/2023):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz