Domácí

Děs v pražském metru: Před přijíždějící vlak spadla nevidomá dívka i se psem

Kvůli úternímu pádu nevidomé dívky i s vodícím psem před přijíždějící soupravu pražského metra byl na části linky B omezený provoz. Dívka zůstala zaklíněná pod soupravou metra.

​Do stanice metra Nové Butovice přišla kolem půl osmé ráno v úterý nevidomá 20letá dívka i s vodícím psem. Zatím nejsou jasné okolnosti, cestujícím v zastávce se ale naskytl děsivý pohled. Žena i se psem totiž spadla do kolejiště těsně před přijíždějící soupravu metra.

Na místo okamžitě vyrazili hasiči a záchranáři. Dívka může hovořit o velkém štěstí. "Žena byla zaklíněná pod soupravou metra, při příjezdu záchranářů byla při vědomí. Měla pohmožděniny, byl jí zajištěn žilní vstup, podány léky proti bolesti a kvůli podezření na poranění pánve jí byl nasazen pánevní fixátor. Následně byla převezena na vyšetření," uvedla mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Související obsah

"Oba jsme vyprostili, osoba byla předána zdravotníkům a pes veterináři," uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka. Provoz metra B mezi Zličínem a Smíchovským nádražím byl asi na hodinu zastaven.

Dramatická záchrana muže v newyorském metru. Tragédii zabránili stateční strážníci (12/2022):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz