Zpravodajství

Ministerstvo financí mělo potíže s webem

Ministerstvo financí mělo potíže s webem

Ministerstvo financí mělo dnes několikrát nefuknční své oficiální internetové stránky www.mfcr.cz. Mluvčí ministerstva financí Ondřej Jakob dočasný výpadek stránek potvrdil.

„Stránky byly v jednu chvíli nefunkční," řekl Jakob serveru nova.cz. Dodal, že na odstranění závady se už intenzivně pracuje. K výpadku podle něj mohlo dojít také díky vysoké návštěvnosti stránek.

Server nova.cz zjistil výpadek dnes přibližně v 18:00 hodin. Závada by podle Jakoba měla být odstraněna v nejbližším možném termínu. V 18:22 už stránky opět zprovoznili. V 18:43 opět stránky vypadly. Nyní již opět nefungují.


Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz