Zpravodajství

SKRYTÁ KAMERA: Tržnice v Libuši dva dny po razii

SKRYTÁ KAMERA: Tržnice v Libuši dva dny po razii

Naše televize byla testovat skrytou kamerou situaci po celní razii na tržnici v Praze-Libuši. Celníci tam v pondělí nalezli padělané zboží za 125 milionů korun. Jak to na místě vypadalo den po razii? Kupodivu jsme mezi zbožím neobjevili jediný padělaný výrobek.

Zdroj: TV Nova

Vietnamští trhovci si buď vzali zátah celníků k srdci, nebo trpělivě vyčkávají. Své zboží však po razii znatelně zdražili.

Náš reportér Michal Kratochvíl točil skrytou kamerou a na jeho záběry se můžete podívat.

Firmy značkového oblečení nemají z ilegálních praktik trhovců žádnou radost. "Ročně nám vzniká kvůli padělkům škoda řádově v milionech korun," sdělila naší televizi PR manažerka Nike Martina Musilová. Ta si pochvalovala součinnost s českými celníky. "Naše spolupráce je na profesionální úrovni," dodala.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz