Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 12. 2017
svatba v květnu

Meghan a Harry mají termín svatby! Tohle jim věští astroložka

Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia

Dlouho očekávaný krok prince Harryho (33) a herečky Meghan Markle (36) je konečně zde. Své "ano“ si řeknou 26. května na anglickém hradě Windsor. Co na to tento termín říkají hvězdy? Budou jim v manželství přát?

Královská rodina zásnuby oficiálně potvrdila koncem měsíce. Svoji nastávající Harry překvapil zásnubním prstenem, který sám navrhnul. Nutno říci, že jde opravdu o unikátní kousek! – Zdobí ho diamant z Botswany a dva kamínky z kolekce šperků princezny Diany.

 

Vdavky mezi členy britské královské rodiny a "normálními lidmi“ nemusejí vždy skončit dobře. Své o tom věděl někdejší král Eduard VIII., který se kvůli své dvakrát rozvedené lásce Wallis Simpsonové musel vzdát trůnu. Čeká ovšem nějaký podobně temný osud i budoucí manželský pár?

 

17

GALERIE: Princ Harry a Meghan Markle

Zdroj: Profimedia

Princ Harry a Meghan Markle - 1

Hodnocení:

 

Podle podrobného rozboru astroložky Aleny Horákové nikoliv:

Princ Harry s Meghan si pro svůj svatební den vybrali datum (26. 5. 2018) plné pohybu, zvratů a překvapení. Slunce na vrcholku celého horoskopu naznačuje, že svatba to bude velkolepá a ještě dlouho se o ní bude mluvit. Chybět nebude ani překvapení s určitá extravagance v míře, kterou snese i královský dvůr, ale zároveň bude kladen velký důraz na dodržení tradic.

 

Pro starší generaci budou tradice na prvním místě, pro mladší generaci bude důležité se bavit a vyjadřovat své štěstí neobvyklým způsobem. Tento rozpor mezi generacemi se bude odehrávat v zákulisí, přesto však na veřejnost nějaké pikantnosti proniknou. Především nevěsta se může postarat o neplánované vzrušení a překvapení během svatební hostiny.

 

 

Manželství Harryho a Meghan bude podobné jejich svatebnímu dni. Neustálý pohyb, změny, vzrušení, dobrodružné cesty a vzdorování starým zvyklostem. Oba dva jsou silné osobnosti a tak mezi nimi nebude nouze o náhlé výměny názorů. Jejich životní styl se nebude královské rodině příliš zamlouvat, ale veřejnost je bude mít právě proto v oblibě a neustále je sledovat.

 

Princ Harry a Meghan Markle - 4
Zdroj: Profimedia Princ Harry a Meghan Markle

 

Jejich manželství bude neustále pod drobnohledem televizních kamer a novinářů. A kdyby se o nich náhodou přestalo psát, sami se postarají o to, aby jejich slunce opět zazářilo na stránkách bulvárních časopisů. Pár takto bude spokojen. Potřebují přesně tento "veřejný“ styl života, aby se mezi ně nevkrádala nuda.

 

Příznivá vazba Pluta s Merkurem ukazuje na to, že spolu dokáží o všem komunikovat a nevyhýbají se ani ožehavým tématům. To je velký dar, který osud vnesl do jejich manželství. A i když se Meghan dokáže silně a hlasitě projevit, přesto svazek ovládá mužský princip a vše se bude odvíjet podle Harryho.

 

Během manželství přijdou i vážné krize, kdy to bude vypadat, že se manželství rozpadá, ale díky Saturnu se tak nakonec nestane. Darem osudu je stabilita, pevnost a vytrvalost svazku.

TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama