Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.9. 2017 11:23
nová postava

Babeta v Ordinaci jako vrchní sestra končí! Herečka řekla proč

Zdroj: Snídaně s Novou

Už dnes večer vstoupí do Ordinace v růžové zahradě 2 nová postava. Chantal Poullain coby zástupkyně majitele nemocnice Charlotte Moreau pořádně zamíchá kartami. A chystá změnu, kterou by rozhodně nikdo nečekal!

Klidné nemocniční vody už brzy rozbouří šarmantní Chantal Poullain. O tom, jaká její postava bude, povídala ráno spolu se svou kolegyní Klárou Oltovou (Květa Hrzánová) ve Snídani s Novou.

Reklama

 

"Jsem Francouzka a reprezentuji firmu, které patří nemocnice. Je trošku tvrdá, dělá velké změny a dál ještě uvidíme," představila herečka svou postavu Charlotte Moreau.

 

První velká změna čeká na diváky už dnes. Oblíbená vrchní sestra Babeta přijde o své místo. Podle Charlotte nezvládne krizovou situaci, která v nemocnici nastane.

 

A do oka jí padne Květa Hrzánová, která je v kamenické nemocnici teprve několik týdnů. "Připadala mi hodně profesionální," vysvětlila Chantal, proč na místo vrchní sestry jako zástupkyně vedení nemocnice dosadí zrovna Květu.

 

 

Šok to bude nejen pro Babetu, která je vrchní sestrou už dlouhá léta, ale pro všechen nemocniční personál. "Myslím, že diváci Babetu milují, takže tuším, že mě čekají těžké časy. Ale doufám, že je postava Květy nakonec přesvědčí, že není zlá nebo zákeřná," popsala její představitelka Klára Oltová.

 

Jak to dopadne? Sledujte Ordinaci v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SVŮDNÉ FOTO: Štěpánka Fingerhutová z Ordinace potěšila fanoušky odhalenou fotkou!

Martin Zounar z Ordinace spatřen s bývalou ženou! Jsou zase spolu?

Ivana Jirešová prozradila, které scény má na natáčení Ordinace nejradši! ROZHOVOR
Štěpánka Fingerhutová otevřeně promluvila o anorexii i první lásce! ROZHOVOR

mom TN.cz
Reklama