Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.5. 2017 17:04
vítěz robinsona

"Bál jsem se, že budu impotent," svěřil se Marek. Jaký teď má sex?

Marek Orlík - 9
Zdroj: Nova.cz
Vrátil se Markovi sexuální apetit?

Účastníci drsné reality show Robinsonův ostrov sledovali středeční závěrečnou epizodu společně s fanoušky na lodi Captain Morgan na pražské náplavce. A bylo tam hodně veselo! Jak si party užil vítěz soutěže Marek?

Davy fanoušků, hudba a bujaré oslavy, tak to vypadalo krátce po jedenácté hodině večer na pražské náplavce. Právě v té chvíli se totiž rozhodlo, kdo se stal vítězem Robinsonova ostrova!

 

Marek, který si nakonec titul prvního českého Robinsona a šek na 2,5 milionu korun odnesl, se rázem ocitl ve středu dění. Rozdával jeden rozhovor za druhým a bylo na něm vidět, že si party neskutečně užívá.

 

"Fanouškům bych vzkázal, že se mají okamžitě přihlásit do druhé řady soutěže. Je to něco, co vám může splnit celoživotní sen. Nebojte se svých snů, nebojte se je splnit," řekl.

 

 

Trojice finalistů bude odpovídat na otázky diváků v živém vysílání dnes od 16 hodin! Dotazy jim můžete pokládat už nyní!

 

A padla i otázka, která všechny fanoušky hodně zajímala. Jak to měl Marek po skončení soutěže se sexem? Během hry se totiž soutěžící nechali slyšet, že na takové myšlenky neměli vůbec energii. "O tom bych nerad mluvil, ale sexuální apetit se brzo vrátil. Já jsem se docela bál, že budu impotent, ale vrátil se," svěřil se Marek.

 

Nestihli jste finálovou epizodu Robinsonova ostrova v televizi? Najdete ji na NOVA Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 největších zajímavostí o ROBINSONOVĚ OSTROVĚ, který by měl správný fanoušek vědět

Nechuť k sexu? Vyléčí ji indiánská metoda Quodousha

FOTO: Jak oslavoval výhru v Robinsonově ostrově Marek? Budete koukat, kdo ho přijel podpořit!

mom TN.cz