Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 9. 2017
Vuk Čelebić

Bude Robert Adrianě věrný? Herec naznačil, co nás čeká v Ulici

Zdroj: TV Nova

Hostem Snídaně s Novou byl v úterý herec Vuk Čelebić, který hraje v seriálu Ulice postavu tiskového mluvčího radnice Roberta Bláhy. Mladý charismatický herec prozradil, co bude s jeho postavou dál, i jaké je natáčení milostných scén v oblíbeném seriálu.

Robert Bláha okouzlil Adrianu Peškovou a vůbec mu přitom nevadilo, že už chodí s Denisou Mastnou. Ta se o jeho paralelním vztahu s druhou ženou dozvěděla a s Robertem se rázně rozešla. Adriana má tak Roberta jen pro sebe, ale na jak dlouho?

 

"Teď má jen jednu, ale uvidíme, jestli to vydrží na dlouho. Pro něj to není až zas taková zábrana," naznačil ve Snídani s Novou herec Vuk Čelebić, který Roberta Bláhu hraje.

 

V roli svůdce žen si Čelebić nevyhne natáčení milostných scén. Diváci mu je závidí, podle Čelebiće ale až zas tak není moc co závidět. "Představte si tam ještě dalších 20 až 30 lidí, kteří stojí za těmi kamerami. Ať už rekvizitáře, kameramany nebo režiséra," upozorňuje Čelebić.

 

Vzhledem k tomu, že se Ulice vysílá v podvečerních hodinách ty scény až tak odvážné nebývají. Čelebić je navíc ostřílený profesionál. "Už taky mám nějakou zkušenost. Podobné věci jsem absolvoval už v divadle," naznačil mladý herec.

 

 

Ten je ve stálém angažmá v divadle v Chebu. "Hrajeme tam samé krásné věci. Teď s nimi budeme jezdit i do Prahy, třeba do Švandova divadla, do Divadla v Celetné. Myslím, že si diváci přijdou na své," láká Čelebić.

 

Syn české matky a otce z Černé Hory žije v Česku už 18 let. Prozradil, že v srbštině jeho jméno znamená "vlk". Nebyl to ale otec, kdo jméno vybral, nýbrž naopak česká matka. "Máma ho vybrala, když četla román, kde vystupovala postava vojevůdce Vuka Isakoviće, který byl čestný, všechno krásně vyřešil. Ona se do něj zamilovala a to jméno prosadila," prozradil Čelebić.

 

Do rozjetého seriálu skočil devětadvacetiletý herec před rokem. "Když člověk vejde do ateliérů, jsou impozantní. Je tam několik bytů a dalších místností provázaných mezi sebou. Je tam ale skvělý kolektiv, jak herecký, tak i zázemí," chválí si roli v Ulici Čelebić.
 

ČTĚTE TAKÉ:

NEVĚRA: Nepřiznávejte se a nechtějte vědět pravdu! Zničíte si manželství!
Co vše je nevěra: Představujeme OSM základních typů!

vbo TN.cz