Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.4. 2017 21:13
Výměna manželek jak to bylo?

Chtěl Imrich sex s Janou? Tohle přiznal a Silvia řekla, co dělal Karel

Zdroj: TV Nova

Po vyostřené středeční Výměně manželek se do sebe obě rodiny tvrdě pustily. Zatímco Jana lenivého náhradního manžela Imricha obvinila z toho, že ji sexuálně obtěžoval, Silvia se pustila hlavně do Karla. Ani jeho chování prý nebylo vůbec v pořádku.

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste mohli vidět rodinu z Jablonce nad Nisou, kterou tvoří Silvia (32), Imrich (35) a dcery Amarila (12) a Gloria (7). Na druhé straně jste se mohli seznámit s Janou (32), Karlem (43) a syny Matějem (11) a Jindrou (8), kteří žijí v Jirkově.

 

Obě rodiny do Výměny manželek přihlásily dámské polovičky. Jana si chtěla hlavně odpočinout od svých tří chlapů, to ale ještě netušila, co ji čeká v náhradní rodině. Nemohla vystát lenost náhradního manžela, který polovinu dne prospí a práci považuje za záležitost čistě ženskou. Je to chlap k hov**, prohlásila nakonec.

 

To ale naštvalo druhou manželku, která jí po natáčení rychle vrátila úder. "Když řekla, že je můj chlap k h**nu, ona je matka k h**nu," pronesla s tím, že Jana se o své děti nestará a zajímá ji pouze telefon, facebook, diskotéky a kamarádky. "Pochopila jsem, že mi vyhovuje moje domácnost. A není pravda, že můj manžel je líný," dodala.

 

117

GALERIE: Výměna manželek: „Je to chlap k hov**“!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Je to chlap k hov**“! - 17

Hodnocení:

 

Prý doma pomáhá a v sobotu si dokonce domácnost bere na starost sám. Ani Imrich nemá pocit, že by celý den prospal a nic nedělal. Do práce prý vstává v šest a jinak se budí maximálně v poledne. K tomu, že Janě příliš nepomáhal, má vysvětlení. "Někdy jsem jí nepomáhal, protože se sem přijela změnit. Ne vést ten život, co vedla doma," prohlásil.

 

 

A velmi probíranou otázkou bylo i nařčení Jany, která Imricha obvinila z toho, že jí dělal sexuální návrhy. "Zeptal se mě, jestli jsem měla někdy v posteli cikána, tak jsem mu na to odpověděla, že ne. Tak se mě zeptal, jestli bych chtěla. Když jsem řekla, že ne, tak mi řekl, že nevím, o co přicházím," řekla.

 

Sám Imrich nepopírá, že by tato slova použil. O žádný sexuální návrh prý ale nešlo, ptal se pouze informativně. "Není ošklivá v obličeji, ale postavově je to jako trambus a koloběžka. Není to můj styl," prohlásil. Má prý svou krásnou ženu a nepřesedlá z "oktávky na žigulíka". To ale není jediné, co na téma nevěra řekl. "Když žena podvede manžela, to není takové, jako když to udělá manžel. Každý říká, že v tom má být rovnoprávnost, to je omyl," dodal.

 

Ani Silvia si nemyslí, že by jí manžel chtěl podvést. "Je to úplná blbost. Nevěděla, jak ho pošpinit, tak si to vymyslela," tvrdila přesvědčeně. Větším problémem je podle ní manžel Karel. "Když dostane nervové amoky, hází nábytkem, hází nožem... I v lince je díra od nože, já jsem se tam fakt bála," přiznala.

 

S agresivitou svého muže bojuje i samotná Jana. Oba manželé vyhledali pomoc odborníků a celou situaci se snaží řešit. Jinak se ale oba páry nesmítně milují a nic by neměnily.

 

Připomeňte si, jak se Jana ve Výměně ostře pustila do Imricha:

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÝMĚNA MANŽELEK! Jak žijí vyměněné manželky dnes?
Šest naprostých tabu v sexu

lud TN.cz