Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 9. 2017
Život po výměně

Dáša z Výměny obvinila Kláru: "Necháš své dítě šikanovat!"

Výměna manželek: „Děti se vás bojí“ - 1
Zdroj: TV Nova
Dáša z Výměny manželek

Ve středu mohli diváci sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Velkým tématem byl v obou rodinách úklid a vůbec styl života. Náhradní manželé se také často hádali o výchově dětí. Jak to vidí rodiny s odstupem času?

Ve poslední Výměně manželek jste mohli vidět rodinu z Opavy, kterou tvoří Dáša (42), Martin (43), synové Honza (18), Jonáš (12) a dcery Klára (14), Ela (6). Na druhé straně jste se seznámili s Klárou (34), Mirkem (35), syny Martinem (18), Tomášem (4,5) a dcerou Kristýnou (8), kteří žijí v Tanvaldu.

 

Rodiny byly naprosto rozdílné stylem života i třeba trávením volného času. Dáša se dostala do romské rodiny, kde jí naprosto nevyhovalo uspořádání bytu. "Já jsem to zjistila hned, jak se otevřely dveře, protože to člověk pozná. Ať se Klára nezlobí, ale mně se ten byt nelíbí, působilo to tam na mě špatně," vyčetla Dáša druhé manželce.

 

V bytě byl podle ní nepořádek a stejně to prý vypadalo i po Dášině návratu domů. "Udělala si to tady po svém. Jak se chová doma, tak se chovala tady, a tak to podle toho vypadalo. Ale mohli jsme dopadnout i hůř," myslí si Dáša.

 

19

GALERIE: Výměna manželek: „Děti se vás bojí“

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Děti se vás bojí“ - 2

Hodnocení:

 

Na Výměnu manželek tak nevzpomíná v dobrém. "Už bych do toho znovu nešla. Člověk si za těch deset dní hodně uvědomí, co v životě má, ale jednou to stačilo," prohlásila žena.

 

Ze všeho nejhorší ale prý nebyla špína, ale přístup k dětem. "Jak ta malá začala brečet, že ji ve škole šikanují. To bylo, jak kdybych si já promítla, že jsem někde v Africe jediná bílá, tak se asi musí cítit. A jí je jen osm, ale oni to nechají tak. To je pro mě nepochopitelné," svěřila se Dáša.

 

Ani pro jejího manžela ale nebylo soužití s náhradní manželkou zrovna procházka růžovým sadem. "Nejhorší bylo to vymývání mozku dětem. Klára jim vnucovala svoje názory, tahala z nich rozumy, to se mi nelíbilo," říká Martin.

 

 

Po Výměně se toho ale u páru příliš nezměnilo. "Jsem jen ráda za to, co mám doma, vůbec bych neměnila," chválí manžela Dáša. Podobně reagoval také on: "Dáša je poklad oproti tomu, co tu bylo."

 

S druhou rodinou se prý Martin ani Dáša nevídají. "Nejsme v kontaktu a ani nechceme být, jsou to strašně falešní lidi," prohlásil Martin. Ani štábu TV Nova se nepodařilo s Klářinou rodinou spojit, na telefonáty ani jiné výzvy nereagovali.

 

Martin s Dášou se vyjádřili také ke kritizované výchově svých dětí. Změnil se nějak jejich přístup k nim? Čtěte na Nova.cz! Pokud jste nestihli premiérový díl, najdete ho na NovaPlus. Všechny epizody si pustíte na VOYO.

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

27.9. | 21:43 Jana Berková
68
Klasika macecha a otčím. Pak se diví,že je děti nemají rádi. Hnus a ...
28.9. | 05:43 vechtr-z-protivina
-20
"Nejsme v kontaktu a ani nechceme být, jsou to strašně falešní lidi," ...
28.9. | 13:52 overal
3
Náhlasit nevhodný komentář
Jinak v Tanvaldu a Desné, což je v podstatě jedno město rozdělené cedulí je k vidění více cikánských dětí, než bílých dětí. Je ale možné, že tato to skutečnost je daná tím, že bílé děti jsou na kroužcích nebo doma a ty cikánské stále na ulicích, protože se o ně rodiče nestarají!
28.9. | 13:47 overal
4
Náhlasit nevhodný komentář
Děti šikanují cikánku?? To jsem v dětských kolektivech nikdy nezažil! Vždy se daleko temperamentnější a tělesně vyspělejší cikáni snažili šikanovat a bít ty ostatní, někdy se, ale povede, že se zbytek třídy dá dohromady a začne se bránit a to bude asi tento případ.
28.9. | 08:33 Lenka Jablíčková
27
Náhlasit nevhodný komentář
dáša studenej ledovej čumák...hrozná kráva....gestapačka.přivítání domů ukazuje jak ji mají děti rády...hrůza.děti se bojí promluvit.ta by je ihned seřvala.jejímu manželovi vzkazuji ať hodně rychle vypadne...nebo ho utýrá....romové v pohodě.žádnej bordel neměli.prostě DÁŠA NEJ A NEJ HYSTERKA A KRÁVA
28.9. | 08:16 sany1
4
Náhlasit nevhodný komentář
Zajebaný socky...
28.9. | 07:32 vlada-2222
28
Náhlasit nevhodný komentář
Musím konstatovat,že rodina Dáši něco hrozného,trefné označení níže(bachařka).Romská rodina v pohodě,jejich klasická výchova dětí,na kterou jsou pyšní,ale tak to je
28.9. | 06:44 Inka Hromasová
42
Náhlasit nevhodný komentář
...když pominu vše kolem, návrat domů manželky Dáši vypovídá vše. Smutek, naštvání a možná ignorace dětí k této osobě by měla vést k zamyšlení otce !!!
28.9. | 05:49 vechtr-z-protivina
-18
Náhlasit nevhodný komentář
A až Dáše vykradou barák, tak doufám bude vědět, odkud vítr vane.
28.9. | 05:45 vechtr-z-protivina
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Miluše Hodermarská: Že by zase jedna sluníčkářka, vítačka či kavárnice?
28.9. | 05:43 vechtr-z-protivina
-20
Náhlasit nevhodný komentář
"Nejsme v kontaktu a ani nechceme být, jsou to strašně falešní lidi," prohlásil Martin. OSTATNĚ JAKO VŠICHNI CIGOŠI. Jen využít, zneužít, parazitovat a vyřvat si dávky. Špína jedna! Ve volbách rasismus naruby můžeme změnit, ale volbou zavedených stran to nepůjde!!!!
28.9. | 05:38 vechtr-z-protivina
-11
Náhlasit nevhodný komentář
A že si z cigošské tlupy přinesla blechy, vši a šváby, to už se napsat nesmí, aby cigoši vypadali v hezkém světle. Divím se, že vůbec do cigošského brlohu vlezla. Ale s tím musí počítat, když se přihlásí do tohoto cigomilského pořadu. Měl jí tam cigoš ještě obskočit a měla by to!