Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.3. 2016 22:37
trestní oznámení

Dcera udala vlastního tátu na policii! Strašlivě ublížil Tondovi

Zdroj: TV Nova

Liberečtí policisté vyšetřují případ utýraného psa, kterého měl podle výpovědi svědků zabít jeho majitel. Proti podezřelému vypovídá i jeho vlastní dcera, která na otce dokonce podala trestní oznámení.

"Když mu projde tohle, tak mu pak už projde všechno," odůvodnila své rozhodnutí podat trestní oznámení dcera muže, kterého policie podezírá z chladnokrevné vraždy psího mazlíčka.

 

"Sousedka mi volala, jestli vím, že táta zabil psa. Přes den slyšeli strašný rámus, až pak potmě ho odtáhl přes výtah, sklep k popelnicím a tam ho nechal pohozenýho," říká otřesená dívka.

 

 

O tom, že muž psa bil, sousedé věděli. Tentokrát ale podle výpovědí svědků použil nůž a Tondu rozpáral. "Měl ten hrudník po obou stranách rozpáraný," popisuje událost sousedka. "Ten pes mu věřil. Podle mě musel mít i košík, protože on by si to tenhle pes nenechal líbit," dodává se slzami v očích dcera.

 

Muž nechal mrtvého Tondu u popelnic, pak mu vykopal hrob v nedalekém parku. Tam ho díky svědectvím našli ochránci zvířat, kteří pejska exhumovali a předali Státnímu veterinárnímu ústavu v Praze. Pokud se prokáže, že muž psa opravdu zabil, hrozí mu odnětí svobody až na dva roky.

Ivan Berka/ lud TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama