Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.3. 2016 22:37
trestní oznámení

Dcera udala vlastního tátu na policii! Strašlivě ublížil Tondovi

Zdroj: TV Nova

Liberečtí policisté vyšetřují případ utýraného psa, kterého měl podle výpovědi svědků zabít jeho majitel. Proti podezřelému vypovídá i jeho vlastní dcera, která na otce dokonce podala trestní oznámení.

"Když mu projde tohle, tak mu pak už projde všechno," odůvodnila své rozhodnutí podat trestní oznámení dcera muže, kterého policie podezírá z chladnokrevné vraždy psího mazlíčka.

 

"Sousedka mi volala, jestli vím, že táta zabil psa. Přes den slyšeli strašný rámus, až pak potmě ho odtáhl přes výtah, sklep k popelnicím a tam ho nechal pohozenýho," říká otřesená dívka.

 

 

O tom, že muž psa bil, sousedé věděli. Tentokrát ale podle výpovědí svědků použil nůž a Tondu rozpáral. "Měl ten hrudník po obou stranách rozpáraný," popisuje událost sousedka. "Ten pes mu věřil. Podle mě musel mít i košík, protože on by si to tenhle pes nenechal líbit," dodává se slzami v očích dcera.

 

Muž nechal mrtvého Tondu u popelnic, pak mu vykopal hrob v nedalekém parku. Tam ho díky svědectvím našli ochránci zvířat, kteří pejska exhumovali a předali Státnímu veterinárnímu ústavu v Praze. Pokud se prokáže, že muž psa opravdu zabil, hrozí mu odnětí svobody až na dva roky.

Ivan Berka/ lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.3. | 23:32 Kodl Tonkawa
74
Pořád jen píšete,kolik let hrozí za brutální utýrání,ale, aby za to byl už ...
5.3. | 09:07 Martina Dokoupilová
-1
no a po base se vrátí s vzteky zabije dceru za to že jo...já bych teda pak měla ...
26.3. | 20:41 Milena Švabíková
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tresty za týrání zvířat jsou směšné, jsou to živí tvorové, mnohdy lepší než lidi. Zrůda která takto strašně ublíží zvířeti, navíc svému které mu věřilo by měla jít sedět min. na 5 let a nebo do blázince, protože normální člověk tohle nemůže udělat. "Člověk" který psa rozpáře nožem je ...
5.3. | 22:47 jezikryba jezikryba
11
Náhlasit nevhodný komentář
To neni clovek, hov*do je slabe pojmenovani.Meli by takove bestie take ubodat, ktere ublizuji zviratkum.
5.3. | 09:07 Martina Dokoupilová
-1
Náhlasit nevhodný komentář
no a po base se vrátí s vzteky zabije dceru za to že jo...já bych teda pak měla z jeho zlosti bobky
4.3. | 19:21 Eliška Ortmannová
10
Náhlasit nevhodný komentář
"Až" na dva roky...
4.3. | 09:38 vivijenka
34
Náhlasit nevhodný komentář
Zrůda jedna,ten pejsek mu věřil a ten se mu odplatil takovým surovým způsobem,že to nejde ani popsat. Co je to za člověka,který ublíží tak nevinnému zvířeti.Dcera udělala dobře a doufám že ta bestie bude řádně potrestána,jenomže tomu pejskovi už život nikdo nevrátí.
3.3. | 23:54 Pavlína Blahutová
58
Náhlasit nevhodný komentář
Odporná zrůda! Proč nikdo ze sousedů nezavolal policii, když slyšeli hluk?! Vždyť ten pes musel naříkat..Já fakt nemám slov, to jsou případy, že by se člověk zbláznil! A stejně to tomu šmejdovi projde! Pejska je mi nesmírně líto.
3.3. | 23:32 Kodl Tonkawa
74
Náhlasit nevhodný komentář
Pořád jen píšete,kolik let hrozí za brutální utýrání,ale, aby za to byl už někdo potrestán-tak nic.A někteří lidé,by měli dostat doživotní zákaz chování zvířat !