Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.2. 2016 10:44
Společenská událost roku

Noblesní róby i ztracená náušnice za 100 tisíc. To byl Ples v Opeře

Zdroj: TV Nova

Nejluxusnější galavečer v Česku nemusí být jen pro celebrity. Díky TN.cz jste se mohli na Ples v Opeře dostat i vy. A že bylo na co koukat! Dámy si nachystaly noblesní šaty, podávalo se luxusní menu. V charitativní dražbě se vybralo přes milion.

Na plese se představila celá řada populárních tváří televize Nova. Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová přišla v krásných modrobílých šatech v doprovodu svého otce. Nechyběla ani moderátorka bulvární show Prásk Gábina Partyšová, která předvedla šaty, v nichž se vdávala.


Pořádné nervy si užila topmodelka Simona Krainová. Ta si na ples vypůjčila náušnice za 200 tisíc korun a krátce po příchodu do Státní opery jednu ztratila. Naštěstí ji jiná pozorná návštěvnice našla a Simoně ušetřila spoustu peněz a starostí.


142

GALERIE: Ples v Opeře 2016 obrazem - první část

Zdroj: Martin Mithofer

Ples v Opeře 2016 - 42

Hodnocení:


 

Letošní Ples v Opeře bude na dlouho dobu posledním, který se v Praze uskuteční. Budovu Státní opery totiž čeká náročná rekonstrukce. I to je důvod, proč si nikdo nechtěl nenechat tuto velkolepou událost letos ujít! Tentokrát byl ples inspirován Velkou Británií - od výzdoby, přes jídlo, až po program. Večerem provázel Marek Eben.

 

133

GALERIE: Ples v Opeře 2016

Zdroj: TV Nova

Nikol Švantnerová září i v černé barvě

Hodnocení:

 

Průběh celého galavečera jste mohli sledovat i vy! Na webu TN.cz jsme vám exkluzivně přinesli přímý přenos z celého plesu, kterým vás provedla reportérka Veronika Petruchová.

 

 
Program plesu byl i tentokrát velmi pestrý. Na prknech Státní opery vystoupily například přední operní sólistka Pavla Vykopalová, první sólistka baletu Národního divadla Andrea Kramešová a nechyběly chybět ani violoncellistka Terezie Kovalová a zpěvačka Tonya Graves, které předvedly vystoupení inspirované Jamesem Bondem.


132

GALERIE: Ples v Opeře 2016 obrazem - druhá část

Zdroj: Martin Mithofer

Ples v Opeře 2016 - 32

Hodnocení:

 

Čestným hostem Plesu v Opeře měl být muž, který stvořil tvář Londýna, světoznámý architekt Terry Farell, na poslední chvíli se ale omluvil. Zúčastní se ale slavný anglický herec Tom Ridley, který návštěvníkům Plesu v Opeře zarecitoval Shakespeara ve staré angličtině.

 

Porovnejte letošní Ples v Opeře s tím loňským:

119

GALERIE: Ples v Opeře

Zdroj: TN.cz

Ples v Opeře - 1

Hodnocení:

 

A co se podávalo k jídlu? Na hosty samozřejmě čeká špičková gastronomie. Na menu se objevil například skvělý Beef Wellington a nechyběly ani Fish & Chips, roastbeef či supreme z perličky!

 

Všechny tyto klasické anglické pokrmy ovšem šéfkuchař Marek Šáda připravil v moderních a neotřelých prezentacích, které by neurazily ani anglickou královnu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Ples v Opeře byl přehlídkou luxusních rób i extravagance! Kdo byl královnou večera?

Nádhera! Zorka Hejdová na Plese v Opeře ukázala nejodvážnější výstřih

mom, vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.2. | 23:03 overal
38
Tisíce lidí tu bojují proti islamizaci a ztrátě bezpečnosti všech obyvatel, ...
6.2. | 22:05 pichav
-5
NIC PRO PRACUJICI OVCE !!!! TADY JSME JEN VYVOLENI !!!! VSEHOMOUCI NAM POMAHEJ ...
8.2. | 17:40 pavel3-zvonicek
0
Náhlasit nevhodný komentář
muj nazor ples na opere suto snobove a zbohatlivci a zamidrakovani namišleni modelki a miss a ostanimi a penežence milion
8.2. | 12:29 sifien
1
Náhlasit nevhodný komentář
Přej bude ti přáno,krásné šaty? I něco v hlavě?Pokud má někdo potřebu honosit se, je to jeho věc. Mám možnost zúčastnit se plesu, nemám potřebu!Mám potřebu sejít se se skvělým člověkem, nemám možnost.Závěr:žij a nechej žít, stejně všichni půjdem k většině! Jak jsme na svět přišli i odejdem!Nazí!
8.2. | 10:17 Vagin Analev
2
Náhlasit nevhodný komentář
Pokora a skromnost v tombole chybela.
7.2. | 22:41 Radek Skrovanek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Česká galerka ...
7.2. | 19:23 ivuma
4
Náhlasit nevhodný komentář
Borhyova jako selka v cibuláku,takovy kuchyňský závěsy z 80tejch let:o)
7.2. | 14:15 Milan Brejcha
8
Náhlasit nevhodný komentář
Běžte se v y s r a t s nějakým plesemv opeře !!!
7.2. | 12:26 Marta Dostalova
11
Náhlasit nevhodný komentář
Určitě si říkají,že jim lidi závidí-to jak jsou skvělí-ale opak je pravdou-protože člověk který má alespoň nějaké IQ a trochu srdíčka na pravém místě-by si určitě uvědomil co je dnes v sázce.Určitě to nejsou-šaty,šperky a jiné vymoženosti-ale to v jaké společnosti budeme žít my a naše děti.-nj VIP..
7.2. | 12:25 josefvyskoc
2
Náhlasit nevhodný komentář
tak ty nektery modelky-hostesky co delaj krovi jeste ujdou, ale rada tech "celebrit" vypada jak smrtka z prazskeho orloje...jinak nejlepsi pleš v opere mel, zda se vágner vod krajinovy( ta by do toho predvadeni uz taky mohla hodit vidle a prenechat to mladsim a hezcim, dekujeme)...
7.2. | 11:43 Pepa Depo
8
Náhlasit nevhodný komentář
To je ale směska odpadu, jeden granát by to vyčistil !
7.2. | 05:56 jaroslav fojtík
26
Náhlasit nevhodný komentář
Ples kurtizan!!! Jde pouze o cubky zlatokopky.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme