Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 10. 2017
Jana promluvila

Drsná dohra Výměny: Tom má 8 žen, v posteli to neumí, říká jeho ex

Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 11
Zdroj: TV Nova
Jan se do Tomáše drsně opřela

Ačkoli už od Výměny s Janou a jejími hady uběhlo několik týdnů, na povrch se teď začínají dostávat hodně pikantní detaily z natáčení. Nejenže se ukázalo, že Jana s Tomášem měla sex už během natáčení, ale z Tomáše se vyklubal pořádný zvrhlík - alespoň podle Jany a bývalé Tomášovy přítelkyně Sabiny.

Sex, nevěra, porno, bigamie - tak Jana s odstupem času popisuje chování náhradního manžela Tomáše. Ten se totiž během natáčení neubránil jejím svodům a skočil s ní do postele. Jana si s ním plánovala velkou budoucnost, pak se ale dozvěděla, jaký ve skutečnosti je. Rozpovídala se o tom v rozhovoru pro web extra.cz.

 

"Zjistila jsem, že je prolhaný a falešný. Po odvysílání Výměny manželek začal chodit s každou, která mu napsala. A bohužel v té době chodil i se mnou," svěřila se pro extra.cz. Dnes má prý asi osm žen najednou! Sabina jeho lži prohlédla ještě dřív - rozešla se s ním den po odvysílání dílu.

 

 

Řeč přišla také na to, jaký je Tomáš v posteli. A podle Jany to žádný velký milovník není, prý si svůj špatný výkon ale vždy umí nějak omluvit - třeba tím, že je unavený z práce.

 

Z Jany a Sabiny se nakonec staly kamarádky, dokonce spolu v Praze vyrazily na párty. Zjistily prý, že chyba nebyla v nich, ale v jejich falešných partnerech.

 

Tomáš si s Janou ve Výměně hodně rozuměl:NEPŘEHLÉDNĚTE:

Po zhlédnutí Výměny se Sabina zhroutila v slzách. Prozradila, čím jí manžel tak ublížil

TRESTNÍ OZNÁMENÍ PO VÝMĚNĚ: Jak žije milovnice hadů Jana dnes? Takhle dopadla!

mom TN.cz