Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.9. 2017 23:14
SESTŘIH

Druhou Tvář ovládl dlouhovlasý zpěvák! Zazpíval hit! SESTŘIH

Zdroj: TV Nova

V sobotu jste mohli sledovat další premiérový díl show Tvoje tvář má známý hlas. I když se na jevišti vystřídali zpěváci všech různých žánrů, nakonec soutěž vyhrál Jan Kopečný. Ten schoval svou dlouhou hřívu pod paruku a zazářil jako John Newman.

Minulou sobotu odstartovala čtvrtá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. První kolo ovládla krásná modelka Jitka Boho, která předvedla píseň zpěvačky Beyoncé. Tentokrát ztvárnila Marilyna Mansona, ale tento povedený výkon Boho výhru nezajistil - nejvíce bodů získal Jan Kopečný s písní Love Me Again od Johna Newmana.

 

"Výborný, skvělý to bylo, fakt. Ty jsi toho Newmana zahrál fantasticky. Zazpíval, zahrál, odhýbal," řekl porotce Martin Dejdar. "Bylo to nesmírně kvalitně zazpívané, bylo to úplně krásné, takové lehké, byla v tom lehkost. A co jsem měl možnost vidět přes ty zdrogované tanečníky, bylo to i skvěle zatančené," chválil i Jakub Kohák.

 

113

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas - 2. díl

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: 2. díl - foto - 1

Hodnocení:Berenika Kohoutová si tentokrát vylosovala zpěvačku Katy Perry. Stejně jako americká zpěvačka předvedla na pódiu sexy tanec, kterým doprovodila píseň Roar. Jan Maxián navodil pohodovou atmosféru písní Modrá (Je dobrá) od kapely Žlutý pes.

 

 

Leoně Machálkové velmi slušel obleček z latexu, ve kterém napodobila popovou zpěvačku Britney Spears. Velkou proměnou prošel i Dalibor Gondík. Maskéři odvedli úžasný kus práce a z populárního českého moderátora a herce udělali hvězdu Dolly Paron.

 

Aneta Krejčíková získala krásných 23 bodů za její napodobení Etty James, která zemřela v roce 2012. Bluesová zpěvačka si za svou kariéru získala miliony fanoušků i díky písni At Last, do které krásná Aneta vložila maximum.

 

Slavnou píseň od Depeche Mode zazpíval Tomáš Matonoha. "V dubnu 1988, kdy tady měli Depešáci svůj první koncert, jsem měl tři roky. Moje máma by mě asi nepustila na ten koncert, takže jsem rád, že jsem si tvůj koncert mohl užít jako děcko," děkoval Jan Maxián, který věnoval Matonohovi pět bodů.

 

Všechna vystoupení:

Leona Machálkova - Britney Spears - Oops!... I did It Again

Jitka Boho - Marilyn Manson - Sweet Dreams (Are made of This)

Aneta Krejčíková - Etta James - At Last

Berenika Kohoutová - Katy Perry - Roar

Dalibor Gondík - Dolly Paron - Jolene

Jan Kopečný - John Newman - Love Me Again

Jan Maxián - Žlutý pes - Modrá (Je dobrá)

Tomáš Matonoha - Depeche Mode - Enjoy the Silence

 

Kompletní pořadí druhého dílu:
 

Jitka Boho - 24

Aneta Krejčíková - 23

Leona Machálková - 16

Tomáš Matonoha -16

Dalibor Gondík - 28

Jan Maxián - 15

Berenika Kohoutová -26

Jan Kopečný - 36

 

Pokud jste díl neviděli, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny díly najdete na VOYO. Videa ze zákulisí i další zajímavosti o show Tvoje tvář má známý hlas čtěte na Nova.cz! Další díl sledujte opět v sobotu ve 20:20 na TV Nova!

ham TN.cz