Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.6. 2017 11:15
detaily ze zákulisí

Hedvika z Ulice prozradila, co se stane na svatbě! Bude to stát za to

Zdroj: Snídaně s Novou

V Ulici se chystá velkolepá svatba. Co nevidět do toho praští krásná Hedvika a věčný mládenec Otík. Představitelka Hedviky Lenka Zahradnická ve čtvrteční Snídani s Novou povídala o tom, jaká veselka bude.

Pro Otíka byla Hedvika dlouho jen holkou, se kterou si čas od času užil. Během jedné vyhrocené hádky ji ale jaksi omylem požádal o ruku. A pak už nebylo cesty zpět a kolotoč svatebních příprav se roztočil.

 

Svatba se natáčela v jednom penzionu v Jesenici. Pro herce prý bylo dost těžké hrát léto, když se natáčelo v dubnu. "Navíc ukočírovat tu hereckou partu, když se vyjede takhle na zájezd, není nic jednoduchého," popsala sympatická herečka.

 

"Kdyby alespoň část atmosféry, kterou jsme tam s kolegy zažívali, byla vidět ven, byla by to strašná sranda. Podle ohlasů vedení se to podařilo, takže diváci se skutečně mají na co těšit. Bylo složité to natočit, protože jsme se všichni pořád smáli," vzpomínala Zahradnická.

 

Scénáristé museli při natáčení brát v ohledu také fakt, že Lenka je v reálu těhotná, seriálová Hedvika ale v očekávání není. I proto zvolili volnější střih šatů a při natáčení využívali různé fígle, aby rostoucí bříško zamaskovali. Lenka už točila svatbu poněkolikáté, vždy je to ale prý hodně divné. "Vždycky vás oblečou do něčeho, co by mělo být slavnostní, a mně to moc nejde," přiznala.

 

 

Řeč došla také na milostné scény. Stává se Lence, že by se zamilovala do svých hereckých kolegů? "Při těch milostných scénách to snad ani nejde, je to tak trapné, že zamilovat se je nemožné," popsala herečka. Myšlenka, že by si i v reálu měla brát hereckého kolegu Filipa Rajmonta (Otíka Puklického), ji prý ani ve snu nenapadla.

 

Diváci se mohou těšit na velkolepou veselku a spoustu zvratů. "Takovou svatbu diváci ještě nezažili. Ať už je to o srandě, o dramatech, fakt to nebude nuda, to můžu slíbit," zakončila vyprávění Lenka.

 

Sledujte seriál Ulice každý všední den v 18:25 na Nově! Poslední díly najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.
 

mom TN.cz