Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.4. 2017 11:18
akutní převoz

Herečka Regina Rázlová je v nemocnici! Její diagnóza je vážná

Regina Rázlová
Zdroj: Profimedia

Známá herečka Regina Rázlová byla akutně převezena záchranou službou do Nemocnice Na Homolce. Je hospitalizována kvůli plicní embolii. Její stav je vážný.

Herečce se podle deníku Blesk udělalo špatně na Zelený čtvrtek. Museli jí přivolat záchranku. "Léčila se od začátku roku se zápalem plic. Minulý týden se Regině přitížilo a následoval převoz," řekl Blesku její manažer Janis Sidovský.

 

Podle Sidovského herečce lékaři nařídili klid na lůžku. "Sama si byla vědoma vážnosti situace. I když je rebelka, nezbylo jí nic jiného než poslechnout," dodal.

 

 

"Už první den volala z nemocnice, že se o ni sice krásně starají, ale nejraději by zase byla doma ve svém," řekl Sidovský. "Mám radost z toho, že se rychle zotavuje a bude se moci vrátit do práce, která jí schází ze všeho nejvíc," dodal.

 

Vážná nemoc

Plicní embolie se řadí na třetí místo nejzávažnějších kardiovaskulárních onemocnění. Jedná se o zablokování v jedné z plicních tepen. Ve většině případů je způsobena krevní sraženinou, která se přemístila do plic z dolních končetin, nebo výjimečně z jiných částí těla.

has TN.cz

Diskuze

19.4. | 13:41 pichav
5
Náhlasit nevhodný komentář
VERIM ZE TO BUDE NAKONEC JEN !!!! POVRCHOVE ZRANENI !!!! JE TO VYBORNA HERECKA
19.4. | 13:41 pichav
-7
Náhlasit nevhodný komentář
KREVNI SRAZENINA SE PREMISTILA DO PLIC !!!! ALE MELA SMULU MATELI PLICE VYPLNENE DECHTEM !!!! KREVNI SRAZENINA TEDY VYJELA JINUDY TREBA NA RUCE !!!! A TAM JI ODCVRKNETE NEHTEM !!!! A JE TO CAJK
19.4. | 11:50 Ivanka Martincová
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Ahoj Regino, přeji Ti hodně brzké uzdravení a pohodu, znám to Tvoje rebelantství již od dětství, ale doufám, že to teď využiješ k prospěch hlavně Tvému. Ivanka ze Sopotnice
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme