Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 7. 2017
Hrozí mu 10 let

Horor na diskotéce! Mladík (20) znásilnil šestnáctiletou dívku

Znásilnění - ilustrační foto - 9
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Ilustrační foto

Od konce minulého týdne vyšetřují karlovarští kriminalisté zvlášť závažný zločin. Dvacetiletý mladík, který je policistům dobře známý, je obviněný, že na diskotéce v Toužimi znásilnil teprve šestnáctiletou dívku. Teď mu hrozí 2 až 10 let ve vězení.

Podle policistů šestnáctiletou dívku o čtyři roky starší mladík vylákal ven a pak ji znásilnil. Dívka vyhledala lékařskou pomoc a pak musela být hospitalizována v nemocnici. K útoku mělo dojít v noci na sobotu okolo půl druhé.

 

"Policisté ihned po incidentu násilníka zadrželi a převezli na policejní služebnu. Obvinili ho ze spáchání zvlášť závažného zločinu znásilnění, kdy mu v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody na dva až deset let," uvedla mluvčí karlovarských policistů Zuzana Týřová.

 

Jeden z návštěvníků diskotéky uvedl pro web Krimi-Plzeň.cz, že dívka nebyla opilá a útočníkovi se snažila celou dobu bránit, bohužel neúspěšně.

 

 

Podle policejní mluvčí Týřové není pro policisty obviněný muž neznámý. "Již v minulosti byl odsouzen, například za ublížení na zdraví," dodala mluvčí karlovarských policistů.

 

Muž si na soud počká ve vazbě. Vyšetřovatel dal totiž státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí do vazby, čemuž soudce vyhověl.

vbo TN.cz