Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.1. 2016 18:24
Šťastný konec

Úleva: Katka a Lucka jsou v pořádku, objevily se ve Zlíně!

Zdroj: TV Nova
Témata:

Děsivé chvíle nejistoty prožívali rodiče a blízcí dvou kamarádek z Karlových Varů. Katka (13) a Lucka (14) spolu utekly. Hrozilo, že se dívky, nebo alespoň jedna z nich, chtějí zabít. Pátrání ale nakonec má šťastný konec.

"Včera jsme získali informaci, že se obě dívky mají setkat s kamarádkou v jednom ze zlínských nákupních center. To se nakonec potvrdilo a dnes ve čtyři odpoledne se tam pohřešované školačky opravdu ukázaly. Obě jsou v pořádku a vrátí se k rodinám," řekla TN.cz ve středu v půl páté odpoledne policejní mluvčí Kateřina Böhmová.
 

Těžko si představit, jaký strach celé dva dny prožívali rodiče Lucky a Katky. Jejich dcery v pondělí nedorazily do školy a policie po nich neúspěšně pátrala. Navíc minimálně jedna z dívek hrozila, že si ublíží.

 

Podezření celkem jasně vyvolával dopis Lucky, který nechala doma mámě. "až tohle budeš číst, budu mrtvá," stojí na začátku dopisu, který má k dispozici deník Blesk. Ocitoval z něj právě tuto alarmující větu.

 

Dívky jsou kamarádky a zmizely ve stejnou dobu, takže policie usuzovala, že jsou spolu. Navíc je svědci ještě v pondělí viděli blízko domova jedné z nich. "Jsou to kamarádky, znají se, takže je možné, že utekly spolu. Je to jedna z verzí, se kterou pracujeme," potvrdila TN.cz v pondělí policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

 

 

Podle maminky Lucie, která dopis na rozloučenou napsala, spolu obě měly hezký vztah a dcera prý byla bezproblémová. Nedokáže si její útěk a pohrůžku sebevraždou vysvětlit. "Ať se mi ozve, doufáme, že je v pořádku," vzkázala přes Blesk Jana Hlavatá. Dívky si vypnuly své mobilní telefony a po útěku se jen krátce připojily k wi-fi síti. Pátrání tak ztížily.

 

Kateřina Kardošová je 172 cm vysoké hubené postavy a má dlouhé hnědé vlasy. Naposledy měla dívka na sobě černou bundu s kožíškem, šedivé rifle, černé vyšší boty, béžovo-růžovou šálu a dioptrické brýle černomodré barvy.

 

Lucie Hlavatá je 150 cm vysoké, štíhlé postavy, má světlé mikádo a nosí červené brýle. Na sobě měla naposledy černou bundu, černé kozačky, šedou čepici, modré rifle a šedou šálu.

 

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.1. | 10:49 suffa
74
Nány jedny pitomý! Chtějí se zabít... Jen kdyby jim doktoři řekli, že trpí ...
13.1. | 11:40 allanaldik
-6
nechavaj si vymýt mozek u muslimu. proto nejsou k dohledani, vzdyt muslimove je ...
26.2. | 23:44 adey
0
Náhlasit nevhodný komentář
Do nákupního centra se také nejspíš uchýlily proto, že neměly kam v té zimě zalézt a nákupáky bývají skvělé místo, kde se ztratit v davu. Možná by to chtělo příště přemýšlet, než zde začnete hanit a urážet lidi, o jejichž motivech k tomuto činu nemáte ani páru.Lidská omezenost je nekonečná, vskutku.
26.2. | 23:44 adey
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zaráží mě, zcela upřímně, jak se tu všichni vyjadřují s jasným vyhraněným názorem, že slečny si šly nakupovat. Možná, kdyby se někdo z vás pokusil zamyslet, napadlo by ho, že k takhle naplánovanému útěku byl jistě seriózní důvod převyšující pochopitelné obavy a strach.
14.1. | 08:12 josefvyskoc
-4
Náhlasit nevhodný komentář
jak zacne frustrovane divky svrbet buchta s cernym zelim,tak je nic nezastavi...vetsinou se jich na uteku pak ujimaji romsti mladici,kteri maji mezi ocima zvlastni sonar na rozpoznavani techto bezprizornich bilych, divek...romove tak delaji vlastne charitativni cinnost...dekujeme...
13.1. | 19:37 nichts obernichts
8
Náhlasit nevhodný komentář
TELATA! Myslim, ze dnesni mladezi schazi pocit zodpovednosti. Ale od koho se to naucit - ze rodice- /i/?.!!!
13.1. | 19:08 pichav
-1
Náhlasit nevhodný komentář
A CO TY CERNE ZACATKY SATKY PRES OCI !!!! JESTLI NESESMILNILY S NEJAKYMI CIZINCI !!!!! A NEROSTOU JIM BURKY !!!!
13.1. | 18:58 pichav
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Navíc minimálně jedna z dívek hrozila, že si ublíží... TO DAVA NEBEZPECI !!!!! ZE TREBA JESTE NEJAKA SI S NIMI VYMENOVALA HLAVY NA FOTKACH !!!! RODICE PODIVEJTE SE DOMA JESTLI NEMATE TU VYMENENOU !!!!! A PRO JISTOTU ZAMKNETE A IZOLUJTE OD SVETA !!! LIPE NEZ ELEKTRIKU !!! V BUDOUCNU SI PODEKUJETE !!!
13.1. | 17:10 ivana257
12
Náhlasit nevhodný komentář
Káči blbý, zblázněj půlku národa,rodiče přivedou k úplné bezmoci a vůbec si neuvědoměj že oně maj šílený strach.Já bejt jejich mámou tak jen co by přišly domu dostaly by jednu hned mezi dveřma!!!!!Hlavně že si jdou do nákupního centra....
13.1. | 17:04 pichav
2
Náhlasit nevhodný komentář
SEREZAT !!!!! A ZAVRIT A ZAMKNOUT A IZOLOVAT !!!! DVOJITE JAK ELEKTRIKU !!!!! A NEJEN OD SVETA ALE I TY DVE OD SEBE !!!!! EVIDENTNE MATLY VEREJNOST !!!! JAK SI VYMENOVALY TY HLAVY --- VIZ DUKAZ NA TOM FOTU !!!! TU VYMENU VIDITE I PRES TY CERNY PASKY !!!!
13.1. | 16:36 streda5122
9
Náhlasit nevhodný komentář
Jsou to blbky,které potřebují dostat přes drštku a rodiče určitě taky
13.1. | 13:47 pichav
-2
Náhlasit nevhodný komentář
UZ JSEM TO TU PSAL !!!! A STOJIM !!!! SI ZA VSIM !!! ___ http://tn.nova.cz/clanek/katka-13-a-lucka-14-zmizely-beze-stopy-utekly-spolu.html ___ RODICE POZAVIREJTE A POZAMYKEJTE TO A IZOLUJTE TO OD SVETA JAK ELEKTRIKU !!!! NEVITE JAK TEM RODICUM TED JE !!!! PREDSTAVTE SI TO !!!!