Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.8. 2016 17:55
velké zatýkání

Vlajky ISIS a střelba v centru Prahy: Zasahovat musela policie!

Konvička a ISIS v Praze
Zdroj: facebook.com

Na Staroměstském náměstí v neděli vypukla panika. Odpůrci islámu v čele s kontroverzním Martinem Konvičkou totiž dorazili do centra Prahy na vojenských vozech s islamistickými vlajkami a zbraněmi v ruce a vyděsili tak několik lidí, kteří se při pokusu o útěk zranili. Celou akci předčasně ukončili policisté.

Anketa

Jaký je váš názor na nedělní výstup Martina Konvičky?

Hlasovalo 4418 lidí.
"Akce 'Okupanti obsazují Prahu!' pořádaná Iniciativou Martina Konvičky (IMK) měla za cíl ukázat v rámci divadelního představení, jak to tady bude vypadat, až nám sem ti mohamedáni dorazí," informovalo v neděli odpoledne sdružení.

 

Jenže v Praze na místo toho vypukla panika. Pohled na islamisty se zbraněmi v ruce, kteří na Staroměstské náměstí dorazili na vojenských vozech, opravdu zapůsobil. Dokonce padlo několik falešných výstřelů. Do toho nejvyšší imám, ztvárněný právě Martinem Konvičkou, citoval z práva šaría.

 

Byli jste u toho, když falešní islamisté vyvolali paniku na Staroměstském náměstí a máte fotografie a videa, kterými byste se chtěli pochlubit? Pošlete nám je na zpravy@nova.cz. Nejlepší příspěvky zveřejníme!

 

 

Lidé se rozutíkali do všech stran, několik osob se při útěku zranilo. Akce se podle IMK setkala s velkou kritikou i ze strany muslimských turistů, kteří "akci přerušili".

 

Islamistická akce v Praze
Zdroj: Twitter

 

"Je jen škoda, že policie řádně nezasáhla proti provokatérům nebo těmto muslimským vyznavačům Aláha. Akce byla přerušena těsně před dokončením a policie zadržela všechny aktéry představení a v současné době je ještě pořád zadržuje a perlustruje," informuje dále Iniciativa, která si za svým vystoupením pevně stojí.

 

 

"Zda bude zahájeno trestní řízení či nebude, je zatím otázka. Vyšetřování je na samém prvopočátku,“ prohlásil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

 

Martin Konvička, jehož jméno bylo dlouho spojováno s hnutím Islám v České republice nechceme! má u Čechů velké zastání. "Pan Konvička v podstatě jen ukázal, co se již dávno děje v Anglii, Francii a dalších zemích Evropy!!! Uvědomujete si, že to máme již za hranicemi?" zastávají se ho někteří lidé.

 

Stejně tak ale nedělním výstupem o velkou část svých příznivců přišel. "Vám přijde normální, působit takovou paniku, že se zraní lidé při úprku?" zní na adresu IMK. "Tohle překračuje všechny meze, kdyby tam měl někdo zbroják, už jste mohli bejt pod drnem," dodávají další.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Přežil rok jako rukojmí Džihádisty Johna! Teď se rozhodl promluvit a z jeho příběhu naskakuje husí kůže

Bývalá múza Jiřího Krytináře nazpívala protiislámskou píseň a rozdělila národ. Na jakou stranu se přikloníte?

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

21.8. | 16:42 tonny44
30
Měli bychom si zvykat. Sirény sice každou první středu v měsíci sirénují, ale ...
21.8. | 17:15 asfre
-16
To, co je Konvička za člověka se slovy nedá popsat. Jediným slovem V Ů L !!!
22.8. | 18:11 gugga
0
Náhlasit nevhodný komentář
A policisté nikoho nezatkli, pouze byli účastníci odvezeni k podání vysvětlení, a za hodinu už zas pobaveně chlastali pivo v hospodě
22.8. | 18:09 gugga
0
Náhlasit nevhodný komentář
https://goo.gl/ykLbf8
22.8. | 18:08 gugga
0
Náhlasit nevhodný komentář
Žádnou panika nebyla. Akce byla nahlášená, policie před akcí prověřila použité atrapy zbraní, a pak sledovala událost. Zasáhla až v době, kdy dostali rozkaz od Krndy nebo sluníček na radnici, kteří do té doby nevěděli, co se děje. https://www.facebook.com/Apaci2017PRAHA/videos/1083223121772202/
22.8. | 13:33 zdenekhejtmanek77
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vedeš tady hloupé primitivní kecy suchare , je mě jasný , že vidlák jako ty by mě pozval tak akorát na lahváče , tak pracuj a nenech se rušit. Au revoir
22.8. | 12:21 zdenekhejtmanek77
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Na francouze jsi docela suchar
22.8. | 12:03 zdenekhejtmanek77
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Vem mě radši někam do bordelu
22.8. | 10:52 zdenekhejtmanek77
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Ty nejsi čech a píšeš česky to nemá chybu další trotl kterej se za sebe asi stydí a taková lůza mě bude psát o hrdosti tupoune po žnich jdeš k turkovi
22.8. | 10:35 Bohumír Panuš
3
Náhlasit nevhodný komentář
Byl tam naprostý klid a pohoda, dlouhé video na Facebooku.
22.8. | 10:26 akakinder
2
Náhlasit nevhodný komentář
Novinářská kachna,aneb "Jak prchají pražští Pepíci :-):-).-)https://www.youtube.com/results?q=martin+konvi%C4%8Dka+2016&sp=EgIIAw%253D%253D..Ty jo,normálně tam vydíte zašlapané lidi,hystericky kříčící turisty-ky,zkrátka celá Praha utíkala,co vám budu povídat :-):-)
22.8. | 10:20 Roman Nemergut
6
Náhlasit nevhodný komentář
Blbče Marku, a ty muslimské swině, co dělají bordel ve Francii, Británii, Švédsku, Německu.....taky velmi milí lidé, viď? Jdi s těma svejma agitkama do prrdele, čurráčí hlavo!!