Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.10. 2017 08:04
život po výměně

Je vyfetovaný mozek, ona špína, pustila se Petra do druhé rodiny

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Petra se v náhradní domácnosti potkala s dominantním Jakubem a jejich společné soužití provázela jedna hádka za druhou. Jak se dnes rodině z Jihlavska daří?

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z Luk nad Jihlavou, kterou tvoří Petra (29), Mirek (31), synové Mirek (10) a Lukáš (8). Na druhé straně jste se seznámili s Evou (27), Kubou (27) a dcerou Kristýnou (7), kteří žijí v Ostravě.

 

Rodina z Jihlavska šla do Výměny manželek především kvůli vztahovým problémům. Manželé se často hádali a dokonce i fyzicky napadali. Když se Petra dozvěděla o Mirkově nevěře, snažila se ho uškrtit páskem.

 

To se po natáčení prý maličko zlepšilo. "Žije se o něco líp, manželka se polepšila. Je víc s námi s víc se nám věnuje, hlavně dětem," pochvaloval si Mirek. Jenže na to Petra hned reagovala: "Manžel si pochvaluje, že jsem víc doma, ale musel si uvědomit, že se musí věnovat taky víc mně. Snažíme se oba," řekla.

 

113

GALERIE: Vyhrocených osm očí ve Výměně manželek!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Nevěra, agrese a škrcení páskem! - 1

Hodnocení:

 

Jenže tím manželská výměna názorů neskončila a nebylo daleko k další hádce. "Šlo by to mnohem líp, kdyby nebyla tak žárlivá a podezíravá," rozčílil se Mirek. Podle Petry ale má proč žárlit. "Hodně mi vadí, že desetidenní manželka nám pořád zasahuje do života. Může jí být úplný prd po tom, co se děje u nás. Když mají tak harmonický vztah, mají se starat o sebe. Ty mi ani neříkáš, co si spolu píšete, ty to tajíš. Tak se nediv, že žárlím," zaútočila na svého partnera. Mirek si totiž s náhradní manželkou Evou občas napíše nebo zavolá.

 

JAK DNES ŽIJE DRUHÁ RODINA, SI PŘEČTĚTE TADY

 

Podle Petry byla Výměna jedna velká show. "Musela jsem se tam nějak zabavit, tam de facto chcípl pes - bez televize, bez rádia, bez lidí, navíc s psychopatem. Člověk si za těch deset dní uvědomí, co má doma," vzpomínala.

 

 

Jak vzpomíná na Kubu? "Podle mě je to vyfetovaný mozek. Nesahá mi ani po kotníky," řekla. A hezká slova neměla ani pro Evu. "Podle toho, co mi Kuba vyprávěl, ona je pro mě špína. Chtěla bych jí vzkázat, ať se stará o svoji harmonickou rodinu a mou nechá na pokoji," nebrala si servítky Petra.

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY: ´Bojujeme!´ svěřila se nešťastná Eva z Výměny manželek

Petra z Výměny je žárlivostí bez sebe: Náhradní manželka jim stále zasahuje do života!

Hadí Jana z Výměny manželek jde s pravdou ven! Co s Tomášem v posteli dělali už třetí večer?

mom TN.cz