Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 9. 2017
Tvoje tvář má známý hlas

Jitka Boho: Kráska z Tváře promluvila o tajemném příjmení

Jitka Boho Válková - 3
Zdroj: Profimedia / instagram

V prvním díle čtvrté řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas zazářila zpěvačka a modelka Jitka Boho. Porotu ohromila písní Listen od americké krásky Beyoncé. Kdo je mladá hvězda a jak přišla k neobvyklému příjmení?

Boho není žádný umělecký pseudonym, ale Jitčino skutečné jméno. Její srdce si získal bubeník Lukáš Boho, za kterého se před dvěma lety provdala. To už pár očekával narození prvního potomka. Dceru Rozárii přivedla Jitka na svět v listopadu 2015.

 

"Boho není jen příjmení, je to naše životní filosofie, naše cesta. Spojení nás dvou s manželem mi dalo dosud nepoznanou energii tvořit něco jedinečného, jiného, originálního a já se vrhla na psaní textů. Myslím, že v textech se musí promítat život jako takový, od radosti, přes smutek a vztek, až k naději, harmonii a lásce," napsala Jitka na svém kanále na YouTube.

 

Tvoje tvář má známý hlas ale není první pěveckou soutěží, ve které Jitka vystupuje. V roce 2009 to zkoušela v první řadě Česko Slovenské SuperStar. Dostala se až mezi čtyřicet nejlepších.

 

 

V roce 2010 se jako teprve osmnáctiletá stala Českou Miss. Úspěch v soutěži krásy mladé studentce Katolického gymnázia v Třebíči obrátil život naruby. Jitka přerušila školu a vrhla se na modeling. Česko úspěšně reprezentovala také v soutěži Miss Universe, kam se probojovala mezi 15 nejhezčích dívek. Ale na vzdělání se nevykašlala, maturitu si v roce 2013 dodělala a začala studovat biologii a geologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy.

 

Být zpěvačkou Jitka toužila od dětství. "Zpívala jsem všude a všem, i když o to mnozí ani nestáli," prozradila. Svojí lásku k hudbě Jitka dokládá také tetováním, které si v roce 2012 nechala vytetovat na krk. Tam nosí citát Jimmyho Hendrixe Music is my religion - hudba je mé náboženství.

 

Připomeňte si vítězné vystoupení Jitky Boho:

 

Svůj sen stát se zpěvačkou se Jitce daří plnit. Vystupuje s vlastní kapelou, natočili klip a chystají vydání debutového CD. Jitka je také úspěšnou youtuberkou, její kanál, na kterém se kromě hudby věnuje i ožehavým tématům sleduje přes 13 tisíc uživatelů.


Jak si povede v dalších proměnách show Tvoje tvář má známý hlas uvidíte každou sobotu od 20:20 na Nově. Videa ze zákulisí a další zajímavosti o pořadu Tvoje tvář má známý hlas najdete na oficiální stránce pořadu.
 

vbo TN.cz