Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 10. 2017
jak žijí dnes

Jitka z Výměny přiznala osudovou chybu: Kéž by mohla vrátit čas!

Výměna manželek: Těžká operace páteře a strach z ochrnutí! - 11
Zdroj: TV Nova
Jitka přiznala osudovou chybu

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl reality show Výměna manželek. Tentokrát vše proběhlo v poklidu a z rodin se stali dobří přátelé. Přesto ale Jitka jedné věci hodně lituje. Jak se rodině dnes daří?

V premiérové Výměně manželek jste mohli vidět rodinu z Chebu, kterou tvoří Jitka (29), Oldřich (42), synové Jakub (10), Štěpán (3) a dcery Kateřina (11) a Karolína (7). Na druhé straně jste se seznámili s Šárkou (33), Pavlem (33), dcerou Natálkou (13) a synem Tomášem (9), kteří žijí v Třeboni.

 

Po Výměně se život v Chebu prý dost změnil, stále ale žijí normální život. "Změnilo se hodně, mám větší přehled, víc času trávím s dětmi, hodně věcí děláme s manželem spolu. Chodíme společně nakupovat, jezdíme na výlety, chodíme na houby," pochlubila se Jitka. Výměna jim podle jejích slov dala to, aby se víc zajímali o děti i jeden o druhého.

 

S manželi z Třeboně vycházeli skvěle už během natáčení a přáteli zůstali i nyní. Pavel je prý podobný Jitčinu manželovi, jen je na rozdíl od něj větší kutil. "Můj manžel má jiné přednosti," řekla tajemně. "Šárka je super ženská, je skoro jako já, jen je vyšší a hezčí,“ smála se Jitka. S druhou rodinou se dokonce i navštívili.

 

112

GALERIE: Výměna manželek - Těžká operace páteře a strach z ochrnutí!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Těžká operace páteře a strach z ochrnutí! - 1

Hodnocení:

 

Přiznala ale, že co se týče výchovy dětí, má každá z rodin jiné priority. "Oni jsou otevření, my přísnější. Pro nás je důležité, aby se děti uměly učit, měly dobré výsledky. U nich to tak důležité není, jejich děti jsou zase pracovité, i když jim učení moc nejde. Jsou chytré, ale v jiném smyslu slova. Natálka je inteligentní holka, a když zabere, může se dostat výš. To samé platí i pro Tomáška, ty děti jen musí chtít," myslí si Jitka.

 

 

Přehnaně přísní ale podle ní nejsou. "Když dcera přinese dvojku, nic jí na to neřekneme. Jen chceme, aby se dítě někam dostalo a mělo se dobře. V dnešní době, když máte střední školu, tak to taky nic moc není. Nemusíte si najít práci," vysvětlila.

 

Několika věcí ale Jitku mrzí. Je jí líto, že ona mohla strávit deset dní v krásné Třeboni, ale její děti a manžel museli zůstat doma. Proto by už do Výměny nikdy v životě nešla. "Rodina je na prvním místě a měli bychom spolu trávit co nejvíc času. Přihlásit se do Výměny byla velká chyba, lidi se na nás dívají, závidí i to, co nemáme, soudí nás, i když nás neznají,“ zakončila Jitka.

 

Jitka ve Výměně přiznala vážné zdravotní problémy manžela:

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete zdarma na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz