Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 4. 2017
jak žijí dnes

Libor z Výměny touží zase vidět nenáviděnou Renatu. Proč?

Výměna manželek: Renata a Libor
Zdroj: TN.cz
Libor se do Renaty pustil i po natáčení

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Despotický Libor si absolutně nesedl s náhradní manželkou Renatou. A peprnými slovy nešetřil ani po natáčení. Jak žije rodina z Trmic dnes?

Ve středeční premiérové Výměně manželek se představila rodina z Trmic, kterou tvoří Eliška (28), Libor (38) a dcery Lenka (8) a Linda (3). Na druhé straně jste se seznámili s Renatou (48), Lubošem (42) a dcerou Janou (13), kteří žijí v Mšeně.

 

"Pobyt byl docela v klidu, horší byl můj návrat domů po té paní. Bylo docela dramatické, když jsem viděla, co tady po ní zůstalo. Nejhorší byly myšlenky, co se asi děje doma. Ale jako nová zkušenost to bylo dobré," popsala svou účast ve Výměně Eliška.

 

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Renata se domů vrátila nemocná! Co se stalo?

 

Nejhůř prý Výměnu zvládala malá Linda, která poprvé za tři roky byla deset dní bez maminky. "To mě trápilo, protrpěla si to," prozradil Libor. Ani on prý ale neměl během natáčení na růžích ustláno, s Renatou se totiž nemohli snést.

 

116

GALERIE: Výměna manželek – Trestaný Libor si těžce nesedl s náhradní manželkou

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Trestaný Libor si těžce nesedl s náhradní manželkou - 2

Hodnocení:

 

"Přijde mi vtipné, že mě nazývá pračlověkem někdo, kdo si hodinu ráno maluje nový obličej, další hodinu si dělá vlasy, pak si dá dvacet kafí, nasadí kožich, aby mohla dělat nějakou pózu a tím to vlastně končí. Okolo pohroma, úklid nula, starání o děti nula a mraky dalších věcí," kritizoval Libor náhradní manželku.

 

Vadilo mu, že se Renata navážela do jeho dluhů a lživě je spojovala s jeho špatnou minulostí. Ona sama podle něj krátí daň tím, že doma načerno vyrábí utopence. "Je to odporný chameleon a Luboš by si měl uvědomit, jaké zvíře doma v kožichu má," řekl. Nejvíc Liborovi vadilo, že Renata bez jeho vědomí vlezla Elišce na soukromý profil do soukromých zpráv na sociální síti.

 

Že je Renata líná, si myslí i Eliška. V druhé rodině podle ní všechnu práci zastává Luboš. "On má svoji práci, když přijede domů, jde ještě pracovat do jejich hospody. To samé platí i v domácnosti," popsala.

 

Připomeňte si neshody mezi Liborem a Renatou:

 

Rodina se do Výměny přihlásila prý proto, že vztah manželů procházel krizí. "Žili jsme vedle sebe, ne spolu. Určitě nám to otevřelo oči," pochlubil se Libor. "Teď už vím, že se dají řešit věci klidně, ne křikem, promluvit si o tom," dodala Eliška.


Z druhé rodiny jsou kontaktu pouze s Janičkou, Elišce totiž hodně přirostla k srdci. Renata si ale prý původně nepřála ani to, aby si Jana s Eliškou psala na facebooku."Vůbec bych se ale nebránil tomu, jet do té jejich hospůdky, dát si tam pivo na zahrádce a pokochat se, jestli je ten člověk dál stejně odporný," zakončil Libor.

 

Výměnu manželek můžete sledovat každou středu ve 20:20 na Nově! Nestihli jste premiérový díl v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co chtějí muži od manželek? JEN TŘI VĚCI
VAŠE PŘÍBĚHY: Podle mámy jsem jen tlustá, líná a blbá

VYHROCENÉ VZTAHY: Jak se od Výměny změnil vztah Andrey a tchýně Marty? Hodně vás to překvapí!

mom TN.cz