Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.10. 2017 15:34
video děsivá jízda

Dva kamiony, plná čára a úzká silnice. A pak vyjelo auto proti!

Zdroj: facebook

Velmi nebezpečného manévru se dopustil řidič cisterny, který předjížděl jiný kamion. Řidič nezodpovědnou jízdou ohrozil život několika lidí.

Nebezpečná jízda se mohla velmi vymstít řidiči kamionu, který předjížděl o půl čtvrté ráno na silnici E35 ve směru na Hradec Králové. Na rovném úseku těsně před vjezdem do obce začal předjíždět jiný nákladní vůz, přitom v protisměru se blížilo osobní auto. Jen prudké brždění všech zabránilo katastrofě. Osobák zajel hluboko za krajnici a nákladní kolos prosvištěl kolem něj.

 

Aby do sebe nikdo z řidičů nenarazil, tak se předjíždějící vůz nebezpečně přiblížil k předjížděnému náklaďáku. Ten musel také prudce vybočit za krajnici a sám málem narazil do značky, které se zvládl vyhnout až na poslední chvíli.

 


Video na sociální síti zveřejnil Radek Dvořák. "Půjde to na policii," napsal v komentářích. "Lidi jsou čím dál více bezohlední," dodal Dvořák s tím, že má poznávací značku i číslo cistetny.

 

Video zvedlo vlnu odporu na sociální síti. "To mi hlava nebere," napsal Tom. "Myslím, že ten synek už dojezdil. Pokud majitel viděl toto video," dodal Zbyněk. "Příště může nedej Bože zabít rodinu v osobáku," napsal další. "Magor, to mohlo dopadnout špatně," dodal další rozčílený muž.
 

ham TN.cz