Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 2. 2016
dědictví

Gott se zbavuje majetku. Vila na Bertramce má nového majitele

Karel Gott - Bertramka
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz
Karel Gott přepisuje vilu na Bertramce na manželku Ivanu

Zpěvák Karel Gott, který od loňského roku bojuje se zákeřnou rakovinou mízních uzlin, dospěl k zásadnímu rozhodnutí. Svou milovanou vilu na Bertramce i s přilehlými pozemky přepíše na svou manželku Ivanu Gottovou.

I když svůj boj s rakovinou nevzdává a dál statečně bojuje, je si Karel Gott vědom vážnosti situace. Proto se rozhodl udělat pořádek v majetkových záležitostech. Manželce Ivaně, která je jedinou ženou, kterou si kdy Gott na Bertramku nastěhoval, by měla připadnout vila i přilehlé pozemky. To vše v hodnotě desítek milionů korun, jen hodnota vily je odhadována na 50 milionů. Informaci přinesl deník Blesk.

 

Podle Blesku veškeré úřední úkony proběhly minulý týden v pátek. Darovací smlouvu, na základě které Ivana pohádkový majetek dostane, sepsal Gott už v polovině prosince. Samotné řízení bude trvat ještě několik týdnů, nic ale nebrání tomu, aby se Ivana stala právoplatnou majitelkou luxusní vily. Připadnou jí také přilehlé pozemky v památkově chráněném území, zahrada a nádvoří s velkou garáží.

 

 

Ivana Gottová se stane jedinou majitelkou mistrova sídla. O starších dcerách Lucii a Dominice se v darovací smlouvě nemluví. Ani jedna si ale nemůže stěžovat na to, že by se o ně otec nestaral. Lucii v minulosti koupil byt, Dominice bydlení platí od té doby, co se vrátila do Česka.

mom TN.cz