Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 2. 2016
dědictví

Gott se zbavuje majetku. Vila na Bertramce má nového majitele

Karel Gott - Bertramka
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz
Karel Gott přepisuje vilu na Bertramce na manželku Ivanu

Zpěvák Karel Gott, který od loňského roku bojuje se zákeřnou rakovinou mízních uzlin, dospěl k zásadnímu rozhodnutí. Svou milovanou vilu na Bertramce i s přilehlými pozemky přepíše na svou manželku Ivanu Gottovou.

I když svůj boj s rakovinou nevzdává a dál statečně bojuje, je si Karel Gott vědom vážnosti situace. Proto se rozhodl udělat pořádek v majetkových záležitostech. Manželce Ivaně, která je jedinou ženou, kterou si kdy Gott na Bertramku nastěhoval, by měla připadnout vila i přilehlé pozemky. To vše v hodnotě desítek milionů korun, jen hodnota vily je odhadována na 50 milionů. Informaci přinesl deník Blesk.

 

Podle Blesku veškeré úřední úkony proběhly minulý týden v pátek. Darovací smlouvu, na základě které Ivana pohádkový majetek dostane, sepsal Gott už v polovině prosince. Samotné řízení bude trvat ještě několik týdnů, nic ale nebrání tomu, aby se Ivana stala právoplatnou majitelkou luxusní vily. Připadnou jí také přilehlé pozemky v památkově chráněném území, zahrada a nádvoří s velkou garáží.

 

 

Ivana Gottová se stane jedinou majitelkou mistrova sídla. O starších dcerách Lucii a Dominice se v darovací smlouvě nemluví. Ani jedna si ale nemůže stěžovat na to, že by se o ně otec nestaral. Lucii v minulosti koupil byt, Dominice bydlení platí od té doby, co se vrátila do Česka.

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

1.2. | 11:33 adam12345678901234
51
Drazí diskutující. Já vím, že v Cechách není vyšší mravní hodnoty než nekonečná ...
1.2. | 11:30 roko-lanek
-21
50milionu?Kde na to vzal?
2.2. | 04:49 nirwana
5
Náhlasit nevhodný komentář
Haleluja,."zalaskovana" zlatokopka stoleti ve zlatokopecke historii CR! Skoda, ze je jeji pohledny miliardar slepy ..
2.2. | 04:46 nirwana
4
Náhlasit nevhodný komentář
Nikomu z nas do toho nic neni: P. Gott ma 2+1+1 dcery a manzelku a jak si to rozdeli je jejich vec. Pro ty, kteri premysli o "zlatokopce" Ivane - necht jsme pouceni: Nikdo nikdy /i v nejblizsich letech/ nedosahne top urovne "paní Gabriely Farnbauerove Partyšove"! .
1.2. | 20:55 pe do
5
Náhlasit nevhodný komentář
Je to jeho věc co komu dá, ale to že si v tak pokročilém věku pořídil rodinu je jen typické gesto stárnoucího majetného chlapa, který se nechce smířit s faktem že brzy přijde o všechno. Žádnou racionalitu a spravedlnost v tom nelze hledat.
1.2. | 20:11 bard-lidu
7
Náhlasit nevhodný komentář
Tohle je ožehavé téma. Všichni znají pravdu, ale kdo nechce vypadat špatně, ten ji neřekne.
1.2. | 19:35 Barbar Chcípák Pitt
-14
Náhlasit nevhodný komentář
No jo Kája ví že se blíží tepla česká zemina,neboj na Vyšehradě mas pronajato za pár milionů fleka,vedle Václava Havla.a už se uvažuje o změně názvu,místo Václavaku bude gottovo náměstí..
1.2. | 17:18 lada48
7
Náhlasit nevhodný komentář
1.2. 11:30 roko-lanek - Co Ti je do toho? Co jsi Ty vyprodukoval za svůj život, aby si na to někdo v budoucnu vzpomněl?
1.2. | 16:50 lada48
23
Náhlasit nevhodný komentář
Je jen jeho problém, co si se svým majetkem udělá a každému z nás je do toho kulové! A mimochodem, snad každý z nás by se choval stejně když neví kdy to přijde, aby nacpal co nejméně státu do bezedného chřtánu!
1.2. | 13:33 Milan Brejcha
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Jen, aby nemusel dožít v LDN ???
1.2. | 13:13 allanaldik
14
Náhlasit nevhodný komentář
Vzdyt on se nezbavil majetku jen ho prepsal na svoji MANZELKU Ivanu GOTOVOU. Kdyz by se zbavil majetku tak by tam bylo prodal ho nezname osobe tereba Novakovy.
1.2. | 12:54 lorda5
29
Náhlasit nevhodný komentář
Tohle je čistě soukromá věc, nikomu do řešení těchto věcí nic není a nikdo do toho nemá co šťourat. Co ty na to NOVO !!!!