Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.12. 2016 21:32
Vánoce Mistra

Karel Gott si užívá Vánoce. Fanouškům poslal krásný vzkaz!

Karel Gott o Vánocích
Zdroj: facebook
Karel Gott tráví Vánoce s rodinou

Zpěvák Karel Gott prožil velmi náročný rok, během kterého bojoval s těžkými zdravotními komplikacemi. Jeho zdravotní stav se však zlepšil a Vánoce prožil v pohodlí domova. I svým fanouškům popřál klidné svátky v blízkosti nejbližších.

Mnohonásobný Slavík Karel Gott poslal v papučích a s úsměvem na rtech vzkaz svým fanouškům. "Přátelé, přeji vám hezké a klidné dny vánoční. Prožijte je v blízkosti těch, které máte rádi a se kterými jste šťastní. Ozdobte úsměvem dům a poseďte chvíli, jsou svátky. Váš Karel Gott," napsal zpěvák k fotografii na svůj Facebook.

 

Krásný vzkaz dojal spoustu lidí, kteří mu přejí především zdraví. "Milý Karle, děkuji za milé a upřímné přání, také Vám i celé vaší rodině přeji krásné a pohodové Vánoce. V novém roce přeji hlavně stálé zdraví, radost z dětí a přízeň svých fanoušků. Mám vás ráda už 50 let!" napsala jedna z fanynek k fotografii. 

 

 

Zpěvák zveřejnil také snímek ze Stavovského divadla. "Včera jsem s rodinou ve Stavovském divadle navštívil poslední představení Sluha dvou pánů s excelentním Miroslavem Donutilem v hlavní roli. Už třikrát jsem s ním tuto hru viděl a pokaždé to byl pro mě zážitek a herecký koncert. Náramně jsme se bavili a smáli z plných plic. Po představení jsme v zábavě pokračovali v nedaleké restauraci i s naším společným kamarádem Pavlem Zedníčkem," napsal Karel Gott, který se na fotografii krásně usmívá.

 

Karel Gott s Donutilem a Zedníčkem
Karel Gott s Miroslavem Donutilem a Pavlem Zedníčkem
 

 

Gott se v březnu vyléčil ze zákeřné rakoviny mízních uzlin. Tato nemoc mu byla diagnostikována loni v listopadu při operaci náhlé příhody břišní. Mistr podstoupil několik cyklů chemoterapií, přišel o vlasy a byl slabý. Dnes je však ve skvělé formě a užívá si nejenom svátky, ale také svoji rodinu.

has TN.cz