Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 1. 2016
Mistrovo zdraví

Karel Gott znovu v nemocnici: Ošklivě se zranil na procházce!

Karel Gott na předávání Slavíků
Zdroj: ČTK
Karel Gott na předávání Slavíků

Populární zpěvák teď jistě doufá, že v jeho případě nebude platit pořekadlo "jak na Nový rok, tak po celý rok". Rok 2016 totiž zahájil hospitalizací. Mistr se zranil na rodinném výletě s manželkou Ivanou a dcerami Charlotou a Nelly.

Výlet do severních Čech se čtyřicetinásobnému Zlatému slavíkovi nevyplatil. Měla to být jen příjemná procházka do přírody, Karel Gott ale upadl a musel být okamžitě hospitalizován!

 

"Karel upadl a odřel si ruku a další části těla. Kdyby se to stalo zdravému člověku, nic se neděje. On si ale nemůže dovolit ani ten nejmenší risk. Jeho tělo má totiž nulovou imunitu," prozradil deníku Blesk zdroj z okolí populárního zpěváka.

 

"Domů se už nevrátil, jeli hned do nemocnice. Co kdyby ten pád mohl nějakým způsobem zkomplikovat léčbu," dodal dobře informovaný zdroj.

 

Karel Gott dokončil 3. cyklus chemoterapie

 

Mistr tak po Vánocích strávil v péči lékařů také Nový rok. Na Vánoce pozdravil své fanoušky v nahrávce, kterou zveřejnila zpěvákova manželka Ivana. Od té doby se Gott, který se léčí s rakovinou mízních uzlin, fanouškům neozval.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Není to pravda, brání se mluvčí Karla Gotta. S mistrem to je trochu jinak!

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Karel Gott chce znovu na scénu! Co plánuje?

vbo TN.cz