Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.1. 2016 16:56
Dvojité pátrání

Katka (13) a Lucka (14) záhadně zmizely! Jedna si chce ublížit

Pohřešované Lucie Hlavatá (vlevo) a Kateřina Kardošová (páska)
Zdroj: Policie ČR

Karlovarští policisté od pondělního podvečera řeší oříšek. Zmizely totiž dvě kamarádky (13 a 14 let). Je možné, že dívky utekly spolu. Jedna z nich si navíc nejspíš chce ublížit.

Kateřina Kardošová (13) ani Lucie Hlavatá (14) v pondělí vůbec nepřišly do školy a nikdo neví, kde jsou. "Jsou to kamarádky, znají se, takže je možné, že utekly spolu. Je to jedna z verzí, se kterou pracujeme," řekla TN.cz policejní mluvčí Kateřina Böhmová.Policisté se o zmizení dívek dozvěděli krátce před pátou hodinou odpoledne, od té chvíle po nich pátrají. "Jedna z dívek nechala vzkaz, že si chce ublížit. Je to komplikované, takže zatím nevíme jistě, která z nich to byla," doplnila Böhmová.
 


Kateřina Kardošová je 172 cm vysoké hubené postavy a má dlouhé hnědé vlasy. Naposledy měla dívka na sobě černou bundu s kožíškem, šedivé rifle, černé vyšší boty, béžovo-růžovou šálu a dioptrické brýle černomodré barvy. 


Lucie Hlavatá  je 150 cm vysoké, štíhlé postavy, má světlé mikádo a nosí červené brýle. Na sobě měla naposledy černou bundu, černé kozačky, šedou čepici, modré rifle a šedou šálu.Jakékoli bližší informace k pohřešovaným dívkám sdělte prosím na nejbližší obvodní oddělení policie nebo volejte na telefonní linku 158.
 

TN.cz