Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.12. 2016 13:19
foto a video Sexy herečka

Kerekes a scéna u biliardu? Nuda! Ale v tomto filmu ukázala vše!

Vica Kerekes - 1
Zdroj: Reprofoto youtube.com, film 1

Vica Kerekes je oblíbená herečka, která se nebojí před kamerou ukázat své ladné (a plné) křivky. Všichni si jistě dobře pamatují sexy scénu u biliardu z filmu Muži v naději. Oproti scénám z maďarského filmu "1", je to ale opravdu slabota.

Herecká hvězda Vici Kerekes září poslední roky více a více. Čeští diváci mají v paměti především supersexy scénu z filmu Muži v naději, kde u biliardového stolu použije kalhotky místo gumičky do vlasů a pánové Polívka a Macháček z ní nemohou spustit oči.

 

 

17

GALERIE: Vica Kerekes ukázala v maďarském filmu úplně vše

Zdroj: Reprofoto youtube.com, film 1

Vica Kerekes - 5

Hodnocení:

 

To ale není vůbec nic proti tomu, co tato slovenskomaďarská diva natočila v právě v Maďarsku v roce 2009. Film režiséra Petera Sparrowa s podivným názvem "1" podle předlohy slavného polského sci-fi spisovatele Stanislawa Lema u kritiků ani diváků příliš velký úspěch nesklidil. Na své si ale rozhodně přijdou právě fanoušci Vici Kerekes. Ta se totiž ve filmu v několika pasážích objevuje tak, jak ji příroda stvořila.

 

 

A nejen to, sexy herečka se dokonce ukazuje v milostné scéně, kde si užívá s kolegou. A rozhodně to nejsou nějaké cudné záběry. Na trailer tohoto filmu se můžete podívat zde:

 

 

NEHPŘEHLÉDNĚTE:

Krásná Vica Kerekeš nám ukázala v rozhovoru prostředník. O co šlo? Podívejte se sami!

Dívka poslala svému příteli lechtivou fotku! Na snímku ale uviděl něco, kvůli čemu se s ní hned rozešel

TN.cz