Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 28. 6. 2016
Děsivé proroctví

Konec Evropy, jak ji známe? Baba Vanga předpověděla brexit!

Baba Vanga - Brexit
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Slepá bulharská věštkyně Baba Vanga předpověděla, že brexitem odstartuje konec Evropy, jak ji známe, bojí se teď Evropané. Bulharská věštkyně skutečně tvrdila, že v roce 2016 nastane konec Evropy.

"Nostradamus z Balkánu" opět úřaduje. Slepé bulharské vědmě přičítají, že předpověděla odchod Velké Británie z Evropské unie. Podle vykladačů jejích proroctví má přinést konec Evropy, jak ji známe. Ten Vanga předpověděla právě na rok 2016, kdy by kontinent měla zasáhnout řada zničujících katastrof.

 

Evropany její proroctví děsí, protože bulharská vědma má údajně 85% úspěšnost svých proroctví. A Evropě věští skutečně černou budoucnost. Podle ní se Evropa stane terčem muslimských nájezdníků, kteří nebudou váhat použít chemické zbraně.

 

Kontinent se postupně stane pustinou, kde skoro nikdo nebude žít. Evropa se v roce 2043 má také stát muslimským chalífátem. V roce 2066 se jej USA pokusí dobýt za použití zbraní ovlivňujících počasí, tvrdila bulharská věštkyně. Jenže podle ní se celý kontinent v roce 2076 dostane pod kontrolu komunistického diktátora.

 

 

Mnohá proroctví slepé vědmy z Balkánu se naplnily. Třeba to o tom, že "američtí bratři padnou po útoku ocelových ptáků," což je děsivě přesnou předpovědí 11. září. Vanga také předpověděla ničivé tsunami, které zabíjelo v roce 2004 v jihovýchodní Asii. Podle svých stoupenců viděla také rozpad Sovětského svazu, havárii jaderné elektrárny Černobyl, potopení ponorky Kursk nebo dokázala odhadnout datum Stalinovi smrti.

 

Mezi její nepovedená proroctví patří to, že v roce 1994 se ve finále mistrovství světa ve fotbale střetnou dvě země, které začínají na B. Finále sice skončilo vítězstvím Brazílie nad Itálií na penalty, ale Itálie v semifinále vyřadila Bulharsko, které se navíc cítilo poškozené kvůli neodpískané penaltě.

 

 

Baba Vanga, vlastním jménem Vangelia Pandeva Dimitrova, se narodila v roce 1911 v dnešní Makedonii. Podle legendy přišla Vanga o zrak, když ji jako malou zachytilo tornádo, odneslo do polí a do jejích očí se dostal písek a prach. Zemřela před 20 lety v srpnu 1996 na rakovinu prsu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivá proroctví Baby Vangy se naplňují. Co čeká svět v roce 2016?

Muž, který předpověděl první dvě světové války, předpověděl i třetí! Naplní se jeho děsivé proroctví?

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

28.6. | 18:52 overal
46
Babča má v předpovědích trochu zpoždění, muslimský, líný, hloupý a fanatický ...
28.6. | 19:22 Petr Volena
0
Jo tak tyhle fakt zeru
30.6. | 10:15 Denji Jinrey
5
Náhlasit nevhodný komentář
Stalinovi? Naučte se psát kokoti
29.6. | 15:16 Vojta Také
1
Náhlasit nevhodný komentář
Alw hovnajs. Někdo zase dělá z ničeho něco.
29.6. | 10:05 Štefan Nemeth
20
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud politici budou sledovat jen vlastní zájmy místo zájmů obyvatelstva, nikdy v Evropě klid nebude. Za to, že Merkel naimportovala osoby z nepřátelských zemí se kterými EU jako spojenec USA vede válku, by měla by už dávno stát před soudem za vlastizradu!
29.6. | 08:45 kimy69
24
Náhlasit nevhodný komentář
A co tam vidíš dál, Marion? "Vydým, v roce 1954 se ve východným Nemecku narodý holcicka, které Hitler nesahá ani po kotnýky, a ta to tady totálně rozeserre..."
29.6. | 08:11 Bobby Komarsz
19
Náhlasit nevhodný komentář
Ale je dobrý, že znala slovo Brexit, který neznal ještě nikdo ani před půl rokem )))
29.6. | 06:00 Vilém Novák
8
Náhlasit nevhodný komentář
Jděte do řitě s těmahle vašema úvahama o předpovědích konce světa. Jste tím trapní jak chobotnice co tipuje fotbalový výsledky.
28.6. | 21:29 Milos Trasimi
7
Náhlasit nevhodný komentář
Ale slepa bab je duveryhodnejsi nez mlady 18lety kluk hrajici metal stve svymi nazory okoli a nema problem nekomu dat pres hubu kdyz ho nekdo nasere.Asi tak nejak.
28.6. | 21:28 Milos Trasimi
11
Náhlasit nevhodný komentář
Nez se ukazalo ze ma pravdu a baba Vanga jiste vedela ze existuji letadla nechapu proc rika ze ocelovy ptaci?Rekla by snad.Americane se naserou po utoku letadel na jejcih zemi.Asi tak nejak.Co jsou to kuuurva za kecy?tyto proroctvi byla znam jeste pred tim nez se baba Vanga narodila..
28.6. | 21:25 Milos Trasimi
4
Náhlasit nevhodný komentář
Problem v jejim proroctvi je ten ze jsou ji privlastnovana proroctvi nekoho jineho a tyto proroctvi jsou znama jeste nez se je diky bulharske tajne sluzbe naucila nazpamet.Duvod?Autor mel nemistne narazky na Boha a Jezise cimz nasral vsechny ve svem okoli.
28.6. | 21:03 Smerko Triangel
11
Náhlasit nevhodný komentář
já se taky někdy cítím jako nostradamus :)
Obchodní sdělení

Bohemia Apple