Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.5. 2017 10:42
závěr soutěže

Kvůli Markovi museli opakovat finálovou radu! Co udělal špatně?

Finální kmenová rada
Zdroj: TV Nova
Kvůli Markovi museli točit finálovou kmenovou radu nadvakrát

Po včerejšku známe jméno vítěze první řady reality show Robinsonův ostrov. Titul prvního českého Robinsona a šek na 2,5 milionu korun si odnesl Marek Orlík. Hlasovalo pro něj šest z devíti členů poroty. Finálová kmenová rada se ale neobešla bez problémů, museli ji dokonce točit nadvakrát.

Marek, Jakub, Martin - takové bylo konečné pořadí soutěžících ve finále Robinsonova ostrova. Ve středu večer na závěrečné kmenové radě bojovali o hlasy svých dřívějších spolutrosečníků. Martin z boje o výhru záhy vypadl, rozhodovalo se tedy mezi Markem a Jakubem.

 

Oba dva se v závěrečné řeči snažili porotu přesvědčit, že právě oni by se měli stát vítězem. Museli také odpovídat na otázky na tělo, které jim členové poroty pokládali. Nakonec jich většinu přesvědčil Marek. 

 

Trojice finalistů bude odpovídat na otázky diváků v živém vysílání dnes od 16 hodin! Dotazy jim můžete pokládat už nyní!

 

Právě kvůli němu ale museli kmenovou radu točit celkem dvakrát! Prozradil to v závěrečném dílu talkshow Jak to vidí Robinsoni. Podle něj to byla ta nevtipnější věc za celou dobu Robinsonova ostrova. Trojice finalistů totiž nezvládla nástup před porotu.

 

 

"Bylo to poprvé, co jsme měli mikroporty. Pak se ozvalo: "Start walking!" Tak jsme se rozešli a Mára říká: "Tak předtím, než tam přijdem..." A strašně si uprdnul, to jsem v životě neslyšel. Přijdeme tam a oni: "Hm, tak to vezmeme ještě jednou," popsal se smíchem Martin.

 

Jak hodnotil Marek své soupeře:

 

V talkshow toho ale padlo mnohem víc! Co si ostatní soutěžící skutečně o Markovi myslí? Komu moderátor Ondřej fandil? A co kluci dělali po návratu domů? Dozvíte se v Jak to vidí Robinsoni!

 

Nestihli jste finálový díl Robinsonova ostrova v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 největších zajímavostí o ROBINSONOVĚ OSTROVĚ, který by měl správný fanoušek vědět

NESKUTEČNÉ: Iveta z Ostrova se proměnila v obrovskou kočku! Našla si novou lásku a změnila život

mom TN.cz