Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Aktualizováno 1.6. 2017 15:06
jak žijí dnes

Láďa z Výměny si nebral servítky: "Amálii bych klidně i uhodil"!

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát jste byli svědky toho, jak nebyla Amálie schopná poradit si v rodině s malým hospodářstvím. Podle vlastních slov ji totiž nebaví pracovat. Jak na línou náhradní manželku rodina z Grunty vzpomíná?

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z Ústí nad Labem, kterou tvoří Amálie (29), Jirka (28), dcera Gábina (3) a syn Matýsek (8 měsíců). Na druhé straně jste se seznámili se Zuzanou (29), Láďou (30), synem Jakubem (1,5) a dcerou Nikolou (7), kteří žijí v Gruntě u Kutné Hory.

 

Do Výměny se rodina z Grunty přihlásila hlavně kvůli penězům. "Potřebujeme tady udělat elektriku a další nezbytné věci. Pro mě to byl jediný důvod," přiznal Láďa. To Zuzana si prý vždycky chtěla vyzkoušet, jaké to ve Výměně je. "Sleduju to od prvopočátku a manžel dal nakonec souhlas," pochválila si. Sama byla ale překvapená, jaké natáčení bylo. "Čekala jsem to míň drastické. Bylo to asi tím, kde jsem byla. Ale znovu už bych do toho nešla," řekla.

 

Nejhorší na celé Výměně byla podle Ládi neschopnost náhradní manželky zastat jakkoli jeho ženu. "Nemohl jsem se na Amálii vůbec spolehnout, nefungovala jako samostatná jednotka, dospělý jedinec. Chvílemi jsem si myslel, že mě odvezou do Bohnic. Byl to silný a nepříjemný zážitek," vyprávěl.

 

O děti se prý snažila Amálie starat, všechno jí ale Láďa musel předem nadiktovat. "Mně přišlo, že byla hodně falešná, ke konci už jsem jí nebyl ani ochoten věřit, jak se jmenovala." Před kamerou se podle Ládi chovala úplně jinak - hrála si s malou Nikolkou a snažila se působit tak, že všechno zvládá. Hodně prý přehrávala také scénu u slepic. "Nemyslím si, že by to bylo nějak extra šílené," okomentoval situaci náhradní manžel.

 

 

S péčí o děti chodili Amálii pomáhat příbuzní. "Ráno nebyla schopná ani vstát, aby přebalila malého, musel to za ni dělat náš synovec, když jsem byl v práci. Kdybych nevěděl, že může kdykoli zaskočit švagrová, aby jí pomohla, samotnou bych ji doma nenechal a ukončil bych to," přiznal rozčileně Láďa.

 

18

GALERIE: Výměna manželek - Ochraptělá Amálie nemůže pracovat

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Ochraptělá Amálie nemůže pracovat - 2

Hodnocení:

 

Poslední kapkou by pro něj prý bylo, kdyby byla Amálie zlá na děti, to se ale naštěstí nestalo. "V okamžiku, kdy by byla zlá na děti, já bych byl zlý na ni. Nebál bych se ničeho, ani tu ženskou uhodit," svěřil se.

 

Nejvíc v šoku byl Ladislav z toho, když mu Amálie přiznala, že jedno ze svých dětí opařila takovým způsobem, že pro něj musela letět helikoptéra. "O takovouhle informaci jsem nestál, ještě když tady potom měla zůstat s mými dětmi," řekl.

 

Podle Zuzany se o Amálii příliš hezky nevyjadřoval ani její manžel. "Za celou dobu o ní neřekl kladné slůvko. Pořád jen co nechce nebo nebude dělat. Smyslem jejího života prý bylo kafe, cigáro a hry na mobilu," popsala. Přiznala ale také, že Gábinku, která se jako malá opařila čajem, není snadné uhlídat. "Je to živel," dodala Zuzana.

 

 

Zuzana se ve druhé rodině příliš dobře necítila. "Tatínek se snažil být hodný, vycházet mi vstříc, ale přišla jsem mu na pár lží. Třeba mi řekl, že si jde domluvit hlídání, ale pak se ukázalo, že s dotyčným člověkem vůbec nemluvil," popsal.

 

Řeč přišla také na děti Amálie. Celkem jich má totiž pět, vychovává ale jen dvě. "Bydleli prý na zahradě a neměli prostředky na to, aby se o děti postarali. Tak se rozhodli, že je dají pryč. Dvě děti jsou u babičky a to nejstarší je u svého biologického tatínka. Nevím, proč si pak pořídili další dvě. Já bych spíš dělala všechno pro to, abych dostala zpátky ty tři. Mrzí mě to za ty děti," posteskla si žena.

 

Podle Zuzany si ale Amálie ani po natáčení neuvědomila, že by měla něco změnit. "Bylo jí to jedno, šlo jí jen o peníze. Nakonec to dopadlo tak, že začali házet špínu na mě. Nařkli mě z toho, že jsem si odtamtud odvezla nějaké plíny a oblečení na děti. Jenže nic z toho není pravda, nevím, proč si to vymysleli. Nemám důvod nic nikomu brát," vysvětlila Zuzana. Amálie jí dokonce prý volala, že si to s ní přijede vyřídit. "Já jsem vůbec nechápala, co si se mnou chce vyřizovat, když jsem nic neudělala," dodala Zuzka.

 

S druhým párem v kontaktu nejsou a ani nechtějí být. "Já v kontaktu s někým z jejich rodiny jsem, a proto vím, co o mně povídají," popsala Zuzana. Jim prý Výměna prospěla. Minimálně v tom, že Láďa začal doma více pomáhat.

 

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

mom TN.cz