Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 3. 2017
jak žijí dnes

Lesbička z Výměny prozradila, co dělala s Lídou. Mělo to být tajné!

Lída a Monika z Výměny manželek
Zdroj: TV Nova
Jak žijí Monika a Lída dnes?

Ve středu večer jste se mohli dívat na premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát jste byli svědky toho, jak to vypadá v rodině dvou žen. Jak žijí lesbičky Lída a Monika dnes?

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste viděli rodinu z Orlové, kterou tvoří Monika (38), její partnerka Lída (34) a syn Moniky Damian (8). Na druhé straně jste se seznámili s Lídou (26), manželem Ondřejem (35), dcerou Lucií (2) a synem Ondrou (6), kteří žijí v Nižboru.

 

"Řekla bych, že náš vztah se po Výměně příliš nezměnil a jestli, tak jedině k lepšímu. Po příjezdu jsme byly nadšené, že jsme zase spolu," začala vyprávět Monika. "My spolu nemáme sebemenší problém, nemáme vlastně co zlepšovat," dodala její partnerka Lída.

 

Pro Moniku bylo nejtěžší zvyknout si na početnou náhradní rodinu. "Bylo to pro mě překvapení, ale neříkám, že jsem se s tím nepoprala. Jsem otevřený člověk, takže s tím jsem problém neměla. Vadil mi všudypřítomný zápach, protože tam měli toho nemocného pejska. A také generační spory, které tam probíhaly," popsala.

 

 

To v Orlové si obě ženy Výměnu víceméně užívaly. "My jsme si s Lídou povídaly i o soukromých věcech a často chodily na balkon. Tajně jsme tam kouřily," přiznala se Lída. "Myslím, že pro ni byla příjemná změna, když se mohla někomu vypovídat," dodala.

 

Pro ni to ale až taková dovolená nebyla. "Povinnosti, které máme jinak s Mončou napůl, byly všechny na mně. Já jsem si celkem mákla," řekla Lída. "Ale my jsme i v tom manuálu psaly, aby se tu cítila jako na dovolené, to se povedlo," přidala se Monika s tím, že věděly, že doma na Lídě z Nižboru všechno stojí.

 

Připomeňte si středeční díl:

Zdroj: TV Nova

 

Jak u žen vůbec probíhalo rozhodování, která do druhé rodiny pojede? "Od začátku to bylo jasné, Lída totiž neumí vařit," smála se Monika. Především to ale prý bylo kvůli práci. "Mohla jsem dostat více volna než Liduška, která pracuje jako řidička," vysvětlila Monika.

 

Lída se náhradní manželce svěřila i s tím, že ji manžel bije. "Není to příjemná záležitost, nedokážu si to představit. Je mi jí líto, ale na druhou stranu ona s tím nic nedělá," myslí si Lída. První, co ji v té chvíli napadlo, bylo, jak to tam zvládne Monika. "Měla jsem o ni velký strach, pořád jsem na ni myslela," svěřila se. "Musím říct, že mě tam nic nehrozilo, i když ta informace tam zazněla. I děti říkaly, že táta bije mámu," popsala Monika.

 

17

GALERIE: Výměna manželek – lesbický pár a manželství v krizi

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Lesbický pár a manželství v krizi - 3

Hodnocení:

 

Mluvili o tom prý i s Ondřejem, ten to ale nebral příliš vážně. "Vždycky to bral z legrace. Říkal, že když ženská doma neposlouchá, je třeba jí ukázat, kdo je hlava rodiny, a vychovat ji. Já jsem mu říkala, ať si vychová hlavně děti a nemlátí manželku," vzpomínala Monika. "Lída mi občas do telefonu přizná, že se pořád cítí smutně," dodala její partnerka.

 

Je ale i něco, co se díky Výměně v rodině zlepšilo. "S Damiánkem jsme se víc semkli, když jsme tu byli bez Moniky. A trvá to doteď," pochlubila se Lída.

 

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Můžete si ji pustit na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÁ PŘETVÁŘKA: Lída a Ondřej řekli, jaké peklo prožívají po Výměně! Prarodiče si neberou servítky

OTEVŘENÁ ANKETA: Který pár vám byl ve Výměně sympatičtější?

VÝMĚNA MANŽELEK! Jak žijí vyměněné manželky dnes?

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.3. | 19:54 pe do
4
Vypadají spíš jaki dva teplouši.
16.3. | 18:14 pichav
-5
BEZ PRISNE VYCHOVY !!!! ZENSKE ZVLCI !!!! A PAK SE TO DERE I NA POZICE JAKO ...
20.3. | 22:15 Miluše Hodermarská
1
Náhlasit nevhodný komentář
Homosexuální lidé,jsou lidé zahledění sami do sebe a netolerantní a proto nejsou schopni žít s opačným pohlavím,s člověkem který má jiné názory ,zvyky a potřeby.Jen se podívejte jak homosexuální páry,většinou vypadají jako jednovaječná dvojčata.Uznávají jen osoby sobě podobné.
17.3. | 20:16 Martin Klo
0
Náhlasit nevhodný komentář
pane Marceli třeba někdo zase nechápe vás že jste heterák,nechte si takové výrazy a ještě k tomu hloupé.každý jsme nějaký a když vám to vadí tak to nečtěte a nevyjadřujte se k tomu je to právě od vás odporné když jste proti lidem.
17.3. | 10:24 Marcel Dergel
-1
Náhlasit nevhodný komentář
buznos a lesbos nikdy nepochopim.fuj hnuj
16.3. | 22:30 lenka nováková
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jsou přímo odporné...Nevím, proč se s tím někdo ještě veřejně chlubí...
16.3. | 19:54 pe do
4
Náhlasit nevhodný komentář
Vypadají spíš jaki dva teplouši.
16.3. | 19:39 roko-lanek
2
Náhlasit nevhodný komentář
Bez ženské a tabaku by zustal svět šedy.
16.3. | 18:14 pichav
-5
Náhlasit nevhodný komentář
BEZ PRISNE VYCHOVY !!!! ZENSKE ZVLCI !!!! A PAK SE TO DERE I NA POZICE JAKO !!!! VLK Z WOLSTRIT !!!! KDE ZKOUSI HLAVNE MEDVEDI POZICE !!!! KRAVA PATRI DO KRAVINA I SE SLUCHATKY A DOJIT !!! SLEPICE DO KURNIKU !!!! A ZENSKE ABY NECHYTLY KOCICI MANYRY K PLOTNE !!!!