Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.12. 2016 14:40
rozporuplné reakce

Lidi rozzuřilo video: Dívenka krutě týrá psa, tvrdí! Chtějí pomstu

Holčička se psem
Zdroj: facebook.com
Holčička na videu prý pejska týrá

Na sociálních sítích se rychlostí blesku začalo šířit video, na kterém holčička z Karviné venčí svého psa. A podle mnohých svým chováním pejska týrá. Záběry už sdílelo téměř šest a půl tisíce lidí.

Video, které mezi lidmi budí vášnivé emoce, natočila jedna z obyvatelek Karviné. Holčička na jednom ze sídlišť venčí svého pejska. Nejprve s ním leží v trávě a objímá ho. Potom jde k parkovišti a roztočí psa na vodítku, přitom s ním údajně udeří do jednoho z aut. Pak se k němu znovu skloní a mazlí se s ním.

 

 

 

Jenže zatímco jedněm nepřipadá dívčino chování nijak drsné, na sociálních sítích lidé volají po pomstě. Matka se ale brání, že dívka trpí autismem. Jenže ani to se mnohým nezdá a podezřívají ženu ze zneužívání sociálních dávek.

Anketa

Týrá podle vás malá holčička pejska?

Hlasovalo 4649 lidí.

 

"Chtěla bych upozornit na zcela nestandardní způsob výchovy a víceméně i nahlásit zneužívání autismu a s ním spojených sociálních dávek. Matka tvrdí, že je dcera autistka, nicméně tedy musí o dítě pečovat 24 hodin denně a rozhodně takovéto dítě není možno několikrát denně posílat samotné venčit psa. Doufám, že se dítě dostane do správné péče a ten pes z rodiny pryč," napsala čtenářka, která redakci TN.cz na video upozornila.

 

 

"To si snad jako dělá srandu! Fuj, až mi je zle z toho! Je mi úplně jedno, že není v pořádku! Sociálku na ně," nebrala si servítky na sociálních sítích Michaela. "Moc nechápu, proč natáčející nevyběhl a nedal jí jednu přes hubu a psa nesebral. Tohle je hrozné, jak se takhle může chovat děcko," přidala se Linda. Video od včerejšího poledne, kdy bylo zveřejněno, má už přes 6400 sdílení.

 

Hotová smršť se potom strhla na profilu maminky postižené holčičky, většinu diskutujících totiž nezajímalo, že dívka trpí autismem. Matka si nakonec musela účet zablokovat. Podezření z týrání zvířat už řeší karvinská policie.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KRUTÝ TYRAN: Muž hystericky křičel na svého psa! Ten pak udělal něco, kvůli čemu lidé majitele drsně odsuzují

JEN PRO OTRLÉ: Bezcitný muž přivázal psa k autu. Potom sedl za volant a rozjel se!

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.12. | 15:12 lenka nováková
50
Pokud je dítě autista nemá, co venčit samo psa. Matka je kráva, že to ještě ...
19.12. | 16:39 hejtman77
-39
běžte už stěma čoklama do řitě jste jak zoofilové chudák matka s nemocnou ...
1.4. | 13:13 Gábina Krejčová
1
Náhlasit nevhodný komentář
škoda že se pejsek nebránil...!
21.12. | 23:28 pressmarli
0
Náhlasit nevhodný komentář
Souhlasím se všemi, co odsuzují necitelné chování dítěte, nevýchovný bohorovný postoj matky, ani autorka videa nejednala správně. Je fajn ho zveřejnit, jenže to psovi nepomůže tak jako její popularitě. Trápení zvířete asi neviděla poprvé, jednodušší je obrátit na média než na příslušné orgány...
21.12. | 08:49 rendyssek88
1
Náhlasit nevhodný komentář
Lide se chovaji jako hovada...to co udelala ta holka je masakr...vse je o vychove vidi to doma tak se tak chova kdyby ji ucili od mala jiny pristup tak se to nestane v podstate za tohle muze matka.Lide si neuvedomuji ze zvire neni vec ,ale take citi bolest ,smutek atd..
20.12. | 16:13 danns
5
Náhlasit nevhodný komentář
Jako vážně bude týrat psa, toto nenávidím ze všech... Prostě ta zasrana holka týrala psa, jasně to poznám... Jsou lidi blbci co tyráj zvířata, ale toto je až příliš moc nejradši bych ji to udělal to stejný.. umíte jen týrat atd.. serte mě ještě víc.. !
20.12. | 14:55 Alžběta
3
Náhlasit nevhodný komentář
Paní Eliášová,já jsem měla doma dva autisty a byla jsem schopna je vychovat k samostatnému životu bez toho,že by týrali jak lidi tak zvířata.Ani moje děti nikdo nešikanoval,naopak.A zvířat jsme doma (v paneláku)měli přehršel, včetně dvou psů.A právě proto,že nám to doporučili pro děti-autisty.Takže?
20.12. | 11:07 Petra Koudelová
8
Náhlasit nevhodný komentář
Neuvěřitelné-chudák pes-tak proč nechodí ven venčit pejska i matka aby dohlédla na dceru.
20.12. | 11:00 Tony
6
Náhlasit nevhodný komentář
Mámu co svojí dceru omlouvá by měli zatočit na vodítku jako to dělala "nemocná" dcera.Názor dětského psychologa je že autista nemá vůbec sklony týrat nebohého psa.
20.12. | 10:56 Karel Karel
5
Náhlasit nevhodný komentář
kez bys chcipla ty mala svine a pekne pomalu
20.12. | 10:02 hejtman77
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Já zas nevím kdo je víc nemocnej jestli zdejší hysterky a zoofilové nebo to děvče zatim to vypadá ,že jste uchyláci
20.12. | 09:36 alexandra hillová
8
Náhlasit nevhodný komentář
Paní Eliášová tady přece nejde o to jestli jsou zdravé děti lepší než děti autistické, jde tu o to, že dítě na videu ubližuje dost brutálním způsobem psovi a vy obhajujete jeho chování, pokud dítě je autistické, musí rodiče dobře vědět , že má tyto násilné sklony ubližovat zvířeti.A kde jsou?
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme