Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.9. 2017 11:13
pohřeb Květy Fialové

Fialová nechtěla obřad. Všechno ale bude jinak, rozhodla dcera

Zdroj: TV Nova

Květa Fialová zemřela v úterý 26. září v ranních hodinách. Do nemocnice byla převezena týden před tím ve vážném stavu. Rozloučení s hereckou legendou by mělo proběhnout v divadle ABC, přestože sama herečka obřad nechtěla.

"Maminka si přála, aby všechno proběhlo bez obřadu. Chtěla, aby si lidé pouze otevřeli šampus, zapálili svíčku a pomysleli na ni. Já to takhle ale nedokážu," uvedla hereččina dcera Zuzana Hášová pro Prásk.

 

Rozloučit se s maminkou potřebuje nejen její dcera, ale zároveň i celá řada přátel a blízkých, kteří herečku měli velmi rádi a s láskou na ni budou vzpomínat.

 

 

Vzpomínková akce by se tedy předběžně měla konat ve čtvrtek v divadle ABC, které bylo herečce blízké a ochotně nabízelo pomoc s organizací. Hášová uvažovala také o pátku, ale tento datum nakonec zavrhla kvůli pohřbu Jana Třísky v Národním divadle.

 

111

GALERIE: Květa Fialová

Zdroj: Profimedia

Květa Fialová

Hodnocení:

 

Obřad by se měl nést v pozitivním duchu. Herečka se podle vlastních slov na svou smrt těšila. Měla také velmi blízko k budhismu, který jí byl oporou v boji se zákeřnou Alzheimerovou chorobou.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MRAZIVÉ SVĚDECTVÍ muže z ochranky: Co mu Jan Tříska ( †80) tři minuty před pádem řekl?

SMUTNÝ PŘÍBĚH KVĚTY FIALOVÉ: Zůstává v léčebně, ale stále si myslí, že je na jevišti

kik TN.cz