Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.11. 2014 09:46
galerie takhle prý vypadají!

Mimozemšťani mezi námi: Vědec před smrtí ukázal jejich fotky!

UFO - 10
Zdroj: YouTube.com
Boyd Bushman ukazuje fotky mimozemšťanů

Bývalý výzkumný inženýr společnosti Lockheed Martin, která vyrábí letadla, se na stará kolena rozpovídal o svém setkání s mimozemšťany. A ukázal přitom fotky samotných ufonů, i jejich lodi a planety.

Boyd Bushman, který v srpnu zemřel ve věku 78 let, se před svou smrtí svěřil při rozhovoru s nezávislým leteckým inženýrem Markem Q. Pattersonem, jak se to má s ufony, uvedl portál topky.sk.

 

Usvědčující fotky podle něj vznikly, když pobýval v legendární oblasti 51 v Nevadě na americké vojenské základně, která je tutláním komunikace s mimozemšťany proslulá.

 

Bushman tvrdí, že k nám ufoni cestují z planety Quintumnia, dožívají se asi 230 let, jsou vysocí necelý metr a půl, prsty mají o třetinu delší než my a na nohou mají plovací blány. dopravují se létajícím talířem, který má v průměru 11, 5 metru. Vědec se ještě před smrtí svěřil, že 18 z nich pracuje ve vybraných amerických tajných základnách.

 

 

Snímky prý Bushman získal tak, že mimozemšťany požádal, aby mu Quintumnii vyfotili a oni mu laskavě vyhověli...

 

113

Boyd Bushman a mimozemšťani

Zdroj: YouTube.com

UFO - 13

Hodnocení:


 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Německé Brémy v šoku: Podle tohoto videa tam létalo UFO!

Nejzáhadnější tvorové světa: Tyhle bestie byste určitě potkat nechtěli!

hel TN.cz

Diskuze

25.10. | 02:07 Jirka Fajkus
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Nova... Ta nezklame... Kdyby jste alespoň zmínili, že je to podvrh... Pouze Nova s její legendární reportáží o babce co spadla pod kořen stromu může vytvořit seriózní článek, ve kterém věří starému podvrhu a používá slova jako "ufoni"...
1.11. | 13:49 lopata krocan
3
Náhlasit nevhodný komentář
zajímavé je na tom že vypadají úplně jinak jak prezentují greys aliens (šedí) kteří jsou hlavně spojení z oblastí 51 kteří pochází ze zeta reticuli , teď babo raď .Nechal bych to na těch odborníkách co tvrdí že nic inteligentňějšího jak chamtivý lidský druh není,jsem jedináčci (to je fakt , že ...
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme