Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.10. 2017 08:54
Je zraněný

Na Marilyna Mansona při koncertu spadla kovová konstrukce! VIDEO

Zpěvák Marilyn Manson
Zdroj: Profimedia
Marilyn Manson rád provokuje svými písněmi i svým vzhledem

Na zpěváka Marilyna Mansona spadla při koncertu v New Yorku kovová dekorace, kterou měl na pódiu. Na pomoc se mu seběhli fanoušci i členové jeho týmu, vyprostit se ho podařilo až po několika minutách. Je zraněný.

Manson zrovna zpíval známou předělávku písně Sweet Dreams od kapely Eurytmics, když se na něj konstrukce zřítila. Podle svědků se snažil na dekoraci, kterou tvořily dvě obrovské napodobeniny pistolí, vylézt a zřejmě ji na sebe převrhl.

 

Několik fanoušků se rozběhlo k pódiu, aby ochrance a dalším členům Mansonova týmu pomohlo zpěváka vyprostit. To se ale povedlo až po několika minutách - mezitím hrozivou scénu zakryla improvizovaná opona, píše portál Daily Mail.

 

Zbytek koncertu už Manson nedozpíval, s vážným zraněním byl převezen do nemocnice. Celý sál zahalila tma a fanoušky nakonec organizátoři koncertu požádali, aby šli ven a zamířili ke svým domovům.

 

Video, které ukazuje, jak na zpěváka spadla konstrukce:

 

 

Marilyn Manson je kontroverzní zpěvák, kterému se někdy přezdívá Antikrist nebo rockový exhibicionista. Vystoupení v New Yorku bylo součástí turné, na kterém propaguje své nové album Heaven Upside Down.

 

 

 

Jen před týdnem Manson přiznal, že mu kariéru zničil masakr na Columbine High School. V dubnu 1999 tam dva mladíci zastřelili dvanáct studentů a jednoho učitele, dalších 24 lidí zranili. Po jejich sebevraždě vyšlo najevo, že byli velkými fanoušky Mansona a společnost proto z masakru částečně vinila i jeho.


Podívejte se, jak se v show Tvoje tvář má známý hlas do Mansona přeměnila modelka Jitka Boho:

epa TN.cz