Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.2. 2016 07:32
pátrání po útočnících

Napadení v Praze: Pobodaný muslim dostal policejní ochranku!

Ilustrační foto
Zdroj: oficiální zdroj
Ilustrační foto

Muslim (41), kterého v sobotu v pražských Vršovicích pobodali neznámí útočníci dostal přidělenou policejní ochranku. Po útočnících policie stále pátrá.

Jedenačtyřicetiletý muslim skončil s vážným zraněním ve Vinohradské nemocnici poté, co ho v sobotu večer napadli neznámí útočníci. Jak řekla Právu jeho přítelkyně Eva Zahradníčková, muži byla pro jistotu přidělena policejní ochranka.

 

První oddělení pražské kriminálky zatím útok posuzuje jako těžké ublížení na zdraví s rasovým podtextem. Pachtalům v případě dopadení hrozí odnětí svobody až na 12 let.

 

"Bylo docela evidentní, že ho napadli kvůli tomu, že je muslim. Je navíc celkem viditelný, protože mluvil v listopadu na Václaváku za muslimy a odsoudil události v Paříži. I tou celou sbírkou, kterou děláme pro uprchlíky, tak nějak vystoupil z řady a tyhle kruhy se o něj začaly zajímat,“ uvedla Zahradníčková.

 

 

Útoku mělo podle policie předcházet několik výhružek kvůli tomu, že se muž i jeho přítelkyně velmi aktivně angažují v pomoci uprchlíkům. Před nějakou dobou prý napadenému někdo nasprejoval na auto hákový kříž.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.2. | 07:59 lololax
25
Kdyby pobodali našince, tak by žádnou ochranku nedostal a nikoho by to ...
2.2. | 21:47 allanaldik
2
To si dela policie pr-del z lidi? zas-ranymu čmoudovy daji ochranku a proc?To ...
2.2. | 21:48 allanaldik
2
Náhlasit nevhodný komentář
stejne se pobodal sam aby byl zajimavej. popis sedi na 60% tlustych lidi. Je to bananystan ta ceska replika.
2.2. | 21:47 allanaldik
2
Náhlasit nevhodný komentář
To si dela policie pr-del z lidi? zas-ranymu čmoudovy daji ochranku a proc?To zazadaji i cikani a budou jim taky davat ochranku? Babis si musel zadat nekolikrat aby ji vubec dostal a jeste u toho bylo plno kecu ze on ji mit nema.Tady poloopicak muslimak a dostane ji.Kdo to plati? z cich dani to jde?
2.2. | 10:28 skeptikus
7
Náhlasit nevhodný komentář
..vy se mě snad zdáte. Vždyť je to stejně na hlavu jako by lékař chránil tasemnici v pacientových útrobách místo aby pacienta parazita zbavil..
2.2. | 08:56 Jana Lulana
16
Náhlasit nevhodný komentář
Jsem zvedava, kdy dojde k prvnimu incidentu v Globusu Cakovice, kde tito muslimove vysedavaji cele dny a pres celou jidelnu vyrvavaji arabsky. Budi pozornost vsech, kdo si tam dojdou na jidlo. Jsou tam starym mercedesem s nemeckou eRzetou. Ale jsou tam kazdy den a nikdo je nehlida. Odkud se vzali?
2.2. | 08:05 suffa
13
Náhlasit nevhodný komentář
Na Novinkách totiž ta jeho povídala, že dělají sbírku pro křesťanské uprchlíky. To tady jaksi zapomněli napsat.....
2.2. | 08:03 suffa
21
Náhlasit nevhodný komentář
A nebyl to náhodou sebevražda? Když můžou za sebevraždu označit 13 bodnutí nožem a chybějící srdce, tak jedno bodnutí do břicha si taky mohl způsobit sám. Známe ty černý, jak jsou úskoční a co dokážou.....jo a určitě bude muslim pořádat sbírku pro křesťany ..)) kdo ty jeho pí..če tohle může věřit!!
2.2. | 08:02 josefvyskoc
14
Náhlasit nevhodný komentář
podle pí sabatove by meli take vsichni romove dostat pridelenou ochranku...musime k romske otazce pristupovat citlive, v souladu s evropskymi hodnotami...sabatova akbar ! ...
2.2. | 08:01 overal
25
Náhlasit nevhodný komentář
Úplně stejné jako v Německu když útočí muslimové na lidi, zametá to policie pod koberec, ale běda, když se lidé začnou muslimské invazi bránit to jim hned policie bdělá a ostražitá a má dost lidí na hlídání každého invazi podporujícího zmetka!
2.2. | 08:00 homer00
17
Náhlasit nevhodný komentář
je to zas jenom sluníčkářskej humbuk pobodal ho jinej muslim a tet to svádí na normální lidi kteří tu nechtěji tu začouzenou lůzu,aby byli zviditelněný b´dobytek vítací
2.2. | 07:59 lololax
25
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby pobodali našince, tak by žádnou ochranku nedostal a nikoho by to nezajímalo, ale muslim, to ho je nutné hlídat, to je sólo kapr pro novináře! Kdejaké lejno z Afriky má větší práva, než našinec, to jsme to dopracovali! Deportujte toho muslimskýho šmejda na Sibiř, ať tam zmrzne!