Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 9. 2017
vrací úder

Netrpěla Petra, ale má peněženka! Paroubek řekl, co vše ženě platil

Petra Paroubková a její dovolená
Zdroj: thinkstockphotos.com/ profimedia.cz
Petra Paroubková

Slova Petry Paroubkové, která teprve nedávno poprvé otevřeně promluvila o svém rozchodu s manželem, expremiéra pořádně znechutila. Manželka si stěžovala na to, že po jeho boku za poslední rok velmi strádala. To ale Jiří Paroubek odmítá.

Stejně jako byl rozchod manželů Paroubkových nečekaný, tak je nyní vyostřený. Veškerá úcta a důvěra je pryč, manželé jako by se ocitli na bojišti.

 

Petra Paroubková opustila bývalého premiéra po deseti letech vztahu. Rozloučila se s ním prostřednictvím dopisu, ten Paroubek dokonce zveřejnil. "Dopis byl pravdivý, za vším, co jsem do něj napsala, si stojím," prohlásila později Petra, kterou rozhodnutí manžela její slova zveřejnit, zasáhlo.

 

V rozhovoru pro Blesk TV Magazín na konci srpna tvrdila, že po boku manžela zhruba poslední rok psychicky trpěla a duševně strádala. Jiří Paroubek odmítá, že by manželce něco upíral, právě naopak. Spočítal jí všechny "nechutně luxusní" dovolené, které si za poslední rok dopřávala.

 

 

"Byla se mnou na luxusní dovolené v našem domě v Řecku, předtím deset dní na Azurovém pobřeží pár kilometrů od Saint Tropez, dvakrát v průběhu roku po deseti dnech trpěla také na Maledivách, pak si také odjela trpět (a hodně tam protrpěla moje kreditní karta) do nejlepšího londýnského hotelu, no a pak jsme jeli trpět ještě pár dnů do Alp,kde měla k dispozici trenéry lyžování, takže opravdu strádala velmi silně," pronesl ironicky během rozhovoru pro Prásk.

 

A napadl i další její výroky. Petra totiž přiznala, že se dostala do finančních problémů. "Ze začátku jsem si nějaké peníze musela půjčit, netajím se tím, že mám stále dluhy. Proto se snažím ty své dražší kousky rozprodat. Nelpím na nich, peníze jsou pro mě teď důležitější,“ pronesla.

 

"V tom rozhovoru se velmi jasně vyjadřuje, že se chce teď o sebe starat sama, že bude finančně soběstačná. To jsem si oddychl, že těch 156 tisíc měsíčně, které po mně chce, už chtít nebude. To je velmi pozitivní zpráva,“ radoval se Paroubek.

 

Jiřího Paroubka a jeho manželku petru za necelé tři týdny čeká rozvodové stání u soudu. Už dříve sice řekl, že má problém vyrovnat se s odchodem partnerky, zároveň ale naznačil, že se mu rýsuje jiný vztah. Více o brunetce, která je pro něj víc než kamarádka, se dočtete zde.

 

Takhle mluvil Jiří Paroubek o ztrátě rodiny a hledání nové partnerky v dubnu:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNĚ: Jíří Paroubek přiznal, že potřebuje ženu! Co Petře vzkázal?

Paroubek ještě na Valentýna netušil, že ho manželka opustila! Měl pro ni krásný dárek

lud TN.cz