Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.8. 2017 16:38
nová sezóna

Nové lásky, první sex, porod: Ulice se dnes vrací! Co nás čeká?

Zdroj: Snídaně s Novou

Už dnes večer se na obrazovky televize Nova vrací oblíbený seriál Ulice. Letos startuje už jeho třináctá sezóna a i tentokrát se rozhodně máte na co těšit. Čekají vás nové lásky, napínavé zvraty, ale i dlouho očekávaný porod. Jaký bude letos osud vašich hrdinů?

Po prázdninové pauze je konečně zpět seriál Ulice. O tom, na co se už dnes můžete těšit, se rozpovídala ve Snídani s Novou představitelka Aničky Liškové Ljuba Krbová.

 

Pro Anču byla uplynulá sezóna hodně temná. Její manžel Bedřich totiž potom, co nevědomky snědl karbanátky plné marihuany, skončil v posteli s manažerkou Jindrou. Jenže co čert nechtěl, na cestě je dítě. A právě na porod se mohou diváci hned v úvodu sezóny těšit.

 

Anička celou situaci odnesla vážnými psychickými problémy a od manžela se nakonec odstěhovala. Jenže jak sama slibuje, blýská se na lepší časy. "Ten porod bude ještě špatný, ale bude to takové dno, od kterého se moje postava odrazí. Čeká ji dobrá sezóna," pochlubila se Ljuba.

 

125

GALERIE: Ulice

Zdroj: TV Nova

Nová sezóna v Ulici - 1

Hodnocení:

 

Ve Snídani ale nakousli i osudy dalších postav. Asi nejvíc teď diváky zajímá, jak to dopadne s Terezou a Davidem. Oba totiž tuší, že k sobě cítí něco víc než jen kamarádství. A před prázdninami dokonce došlo na jednu hodně vášnivou pusu. Jenže situace není tak jednoduchá, David totiž má přítelkyni.

 

 

"Ta opravdu hodně zabojuje, aby ti dva nebyli spolu. Ale můžu slíbit, že v tomto případě nebudeme hrát žádné trojúhelníky a všechno bude trochu jinak," prozradila kreativní producentka seriálu Silvia Klasová.

 

A přibudou i nové postavy. Diváci se mohou těšit na první lásku Věrky Marečkové, kterou si zahraje Vladimír Kratina. "O svou manželku bude muset Luboš Mareček hodně zabojovat," popsala Klasová. Jak to dopadne, se diváci dozví už tento týden.

 

16

GALERIE: Nové postavy v Ulici

Zdroj: TV Nova

Nové postavy v Ulici - Jiřinka Pavlicová (Anděla Jirotková)

Hodnocení:

 

V nové sezóně toho ale bude daleko víc! Láska čeká také na Matěje, nový muž se objeví i v životě Gábiny. Zamilovaná Adriana bude muset volit mezi přítelem a rodinou a lehké to nebude mít ani Vendula, která opravdovou lásku teprve hledá. Jaké budou osudy dalších hrdinů v nové sezóně se dozvíte TADY!

 

Nové sezóna Ulice startuje už dnes! Sledovat ji můžete každý všední den od 18:25 na Nově! A těšit se můžete i na zbrusu novou úvodní znělku.

 

Podívejte se na exkluzivní ukázku z dnešního dílu:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dnes startuje další řada seriálu ULICE! Známe podrobnosti o nových postavách + ROZHOVORY
Patricie Solaříková: Být kyselá je zbytečné, lepší je mít dobrou náladu

mom TN.cz