Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 2. 2018
reality show s celebritou

Osmany s přítelem ve Výměně telepaticky komunikoval. Má důkaz

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát se vám v ní představil známý módní návrhář Osmany Laffita. A ukázal, že ani pečovat o sedm dětí pro něj není problém.

Ve středeční Výměně manželek jste viděli netradiční rodinu z Nižboru, kterou tvoří slavný módní návrhář Osmany Laffita (50) a jeho přítel Guy (49). Na druhé straně jste se seznámili s Luckou (35), Davidem (35), dcerami Soňou (18), Lucií (6), Kristýnou (5) a syny Davidem (12), Jakubem (14), Michalem (10) a Filípkem (10 měsíců), kteří žijí v Chotusicích. 

 

Homosexuální pár se do Výměny nepřihlásil kvůli penězům, Osmanyho prý lákalo vyzkoušet si, jestli dokáže žít jiný styl života. A jeho dlouholetý partner Guy ho v tom plně podpořil.

 

I když jsou celebrity, žádné protekce se od štábu nedočkali. "Myslel jsem si, že to bude v pohodě a večer si budu moct psát na telefonu. Ale vzali mi mobil, hned jak jsem přijel. Bylo to katastrofické," řekl s nadsázkou Osmany.

 

140

GALERIE: Výměna manželek - Slavný návrhář bude mít na starosti sedm dětí!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Slavný návrhář bude mít na starosti sedm dětí! - 1

Hodnocení:

 

Se svým partnerem ale přesto v kontaktu byl, i když jinak, než by se mohlo zdát. Osmý den se totiž stalo něco podivného. Guy měl neodbytný pocit, že se něco v druhé rodině děje, a to přitom už byli na Kanárských ostrovech. A taky že se dělo! "V den, kdy on to cítil, na mě padla nostalgie a stres. Říkal jsem si, že to nezvládnu, začínal jsem plakat," popsal Laffita.

 

 

Byl prý hrozně unavený. V noci takřka nespal – jednak kvůli tomu, že David se dlouho do noci díval na televizi, a také proto, že spal v jednom pokoji s děvčaty, která se v noci často budila. Podle Osmanyho mezi ním a jeho partnerem funguje telepatie. 

 

JAK DNES ŽIJE DRUHÁ RODINA, SE PODÍVEJTE TADY

 

Návrhář přiznal, že je to Guy, který se o něj stará. "Já mám doma taky sedm dětí, ale v jednom," smál se Guy. Proto ho překvapilo, jak velká změna u nich po návratu domů nastala. "Druhý den po tom, co se vrátil, mi poprvé za 25 let udělal snídani," pochlubil se Guy.

 

S druhou rodinou v kontaktu jsou. Lucka je dokonce pozvala na oslavu narozenin malého Filípka. Z časových důvodů ale bohužel přijít nemohli. "Potřebuju vědět věci hodně dopředu," litoval Osmany a doufá, že ho pozvou na další narozeniny.

 

Nestihli jste středeční díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ho můžete zdarma na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Proč se Lucie z Výměny stala v 35 letech babičkou? Za všechno může vážná nemoc!

HLASUJTE! Zvládl se návrhář Osmany Laffita ve Výměně postarat o sedm malých dětí?

mom TN.cz