Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.3. 2016 18:45
sulíkovo zranění

Po volbách na Slovensku tekla krev. Politik se pořezal šavlí!

Zdroj: tvnoviny.sk

Slovenské volby mají mezi politiky i jednu oběť. Stal se jí šéf Svobody a solidarity (SaS) Richard Sulík. Při oslavách se zranil šavlí a musel do nemocnice.

Richard Sulík, šéf strany Svoboda a solidarita (SaS), prolil po slovenských volbách svou vlastní krev. Mačetou si pořezal ruku, takže ho museli převézt do nemocnice k šití rány. Nakonec mu lékaři udělali osm stehů.

 

 

Vysvětlení Sulíkova zranění je poměrně kuriózní. Jeho strana SaS ve volbách až nečekaně dobře uspěla, když skončila na druhém místě se ziskem kolem 12 procent hlasů. Oslavy ve volebním štábu proto byly bujaré. A alkohol zřejmě tekl proudem.

 

Pak se ovšem Sulík pokusil otevřít šampaňské pomocí techniky nazývané sabráž (či sabrage). Jde o otevírání šampaňského šavlí, kterou se "usekne" hrdlo lahve. Tato technika se používá při slavnostních příležitostech a prosluli jí buď ruští carští důstojníci, případně důstojníci napoleonova vojska.

 

 

Poté, co Sulíkovi lékaři v nemocnici ruku sešili, se vrátil na centrály strany a pokračoval se spolustraníky ve veselici. On a jeho strana by se teoreticky mohli stát tvůrci nové vlády. Jako nejsilnější vítěz z voleb vyšel Robert Fico a jeho Směr-SD. Pokud se mu ale nepodaří sestavit vládu, což se klidně může stát, mohl by druhou šanci dostat právě Sulík a jeho SaS.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VTIPNÁ GALERIE: Světoví politici jako hvězdy filmových trháků. Budete se válet smíchy!

VIDEO: Daniel Křižka baví internet! Pivo otvírá jako samuraj

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.3. | 18:13 Karel Jirousek
14
Krev jenom poteče a cesta do pekel nastane, pokud nezůstane u moci Fico. Zlo ...
6.3. | 20:28 alois223
0
Nemehlo ve vládě?
6.3. | 21:05 jodu
0
Náhlasit nevhodný komentář
Sulik byl nadojeni jako prase když tasil šabli
6.3. | 20:28 alois223
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nemehlo ve vládě?
6.3. | 20:06 Jan Novák
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nenechte si ujít aktuální přehled článků z alternativních médií na Svobodném rádiu: www.svobodne-radio.cz nyní živě a bez cenzury !!!
6.3. | 19:45 bard-lidu
1
Náhlasit nevhodný komentář
Šavlí bych flašku nesekal. Vždycky hrozí riziko, že může nějaký střep skončit v trávícím traktu člověka a ten pak v nemocnici nebo na hřbitově.
6.3. | 19:31 nila
2
Náhlasit nevhodný komentář
Budiž nám Slováci vzorem. Mají to štěstí, že už si mohli zvolit změnu, my si musíme ještě počkat. A právě z toho mají naši politici a celý maistr. velké obavy. Ti co si zvolili změnu jsou prý soc. slabí a vůbec tomu nerozumí koho mají volit. Slovenský národe, jdete správným směrem, držím vám palce.
6.3. | 19:22 fantozzi602
6
Náhlasit nevhodný komentář
nasi politici kvici jak pichla svine,vedi,ze v pristich volbach dopadnou stejne,volim spd,pryc s morgosema a arabama
6.3. | 18:50 topka55
2
Náhlasit nevhodný komentář
Kotleba..luďáci a ty už tu byli za raichu! Sulík ..
6.3. | 18:48 overal
5
Náhlasit nevhodný komentář
V Římě byla demokracie, ale když přišlo vážné nebezpečí, tak nastoupil diktátor, nás může před muslimskou invazí zachránit pouze extremismus, který potom, až nebude zapotřebí, opět svou moc ztratí!
6.3. | 18:30 lololax
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ať žije Marian Kotleba a jeho Lidová strana Naše Slovensko, která přináší svěží vítr do zatuchlé stoky slovenské politiky.
6.3. | 18:13 Karel Jirousek
14
Náhlasit nevhodný komentář
Krev jenom poteče a cesta do pekel nastane, pokud nezůstane u moci Fico. Zlo pro Slovenskou společnost je pravice tak jako u nás (ODS,top09 ) tam SAS ,Oĺano-nova. Různé koalice známe z minulého období u nás jako Peak (Lidem),OF, US,SZ,ODA,KDU a kam to vedlo ...do prd.le
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme