Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 3. 2017
jak žijí dnes

Po Výměně: Danku postihla bolestná ztráta, teď leží ve špitále

Výměna manželek: Z luxusu na nafukovací matraci! - 2
Zdroj: TV Nova
Jak žije rodina Danky dnes?

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát jste byli svědky střetu skromných poměrů a pohádkového bohatství. Vyvolalo to mezi rodinami zášť? A jak žijí dnes?

Ve středeční Výměně manželek jste se seznámili s rodinou z Polep, kterou tvoří Bára (36), Vašek (41) a jejich malý syn Matěj (2). Na druhé straně se představila Danka (30), Alexandr (52) a dcera Danielka (2), kteří žijí v Praze.

 

Rodina Slovenky Danky vzpomíná na natáčení v dobrém. "Bylo to zábavné. Hrozně pěkné byly výlety, které jsme podnikali. Byli jsme třeba v solné jeskyně," zavzpomínala.

 

Rodinu od natáčení postihla jedna bolestná ztráta. "Zemřela nám Betyna," svěřila se Danka. A i když není lehké se s úmrtím domácího mazlíčka vyrovnat, snaží se na tom hledat i pozitiva. "Mámě teď v bytě víc čisto. Natřeli jsme dveře a udělali pár dalších malých úprav v bytě. Víc dbáme na pořádek," popsala.

 

 

Příjezd do náhradní rodiny byl oproti bydlení v Praze pro Danku velkou změnou. Na život v podobném domě je ale zvyklá z dětství. "Naši na Slovensku mají taky tak obrovský dům. Užívala jsem si, že tam byla zahrada a stromy. Pohrabala jsem tam listí a vyčistila okapy," pochlubila se žena.

 

Z míry ji nevyvedlo ani Václavovo puntičkářství. "Už po prvním dnu jsem to brala tak, že to k němu prostě patří. Dokonce mi dal dvouminutový výklad, jak se mám sprchovat, abych nikam nenakapala," smála se Danka. "Nakonec jsem od něj byla tak naočkovaná, co se úklidu týče, že jsem některé věci dělala úplně automaticky. Doma by mě ani nenapadlo utírat linku několikrát denně desinfekcí. On to s tím úklidem přeháněl. Byli už jsme třeba sbalení na výlet, on se ale stejně ještě vrátil do kuchyně, jestli tam nezůstala někde nějaká kapka," popsala.

 

118

GALERIE: Výměna manželek - Z luxusu na nafukovací matraci

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Z luxusu na nafukovací matraci - 2

Hodnocení:

 

Co na náhradním manželovi Danka naopak ocenila, bylo, že se nepřetvařoval. "Tak, jak se choval před kamerou, tak se choval i ve skutečném životě. Nebýt toho, že je hrozný pedant, je to perfektní člověk," řekla s tím, že na něm nenašla chybu. 

 

Trochu se jí ale dotklo, když ji Václav kritizoval, že se špatně stará o malého Matěje. "Pořád mě upozorňoval na to, že malý má citlivý zadeček a že o něj špatně pečuju. Připadalo mi to, jako by mi říkal, že mám špatné hygienické návyky. Mně jako matce přitom nemusel o citlivosti dětí nic říkat. On prostě Matyho jen moc kontroloval, rozmazloval ho," myslí si žena. 

 

 

Danka doufá, že si Václav po odvysílání Výměny něco málo uvědomí. "Doufám, že se v televizi uvidí, jak v některých situacích reaguje, a změní se. Oni si spolu ani večer nesednou, on Báru jen tak nepohladí, nevezme kolem ramen. On se hned rozhlíží po obýváků, jestli někde není nějaké smítko," vysvětlila účastnice Výměny.

 

Sama Danka momentálně leží v nemocnici na Slovensku. "Něco špatného jsem nakombinovala, dostala jsem střevní chřipku a musela jsme na kapačky. V nemocnici si mě nechali na pozorování. V pátek už by mě ale měli pustit domů, tak se těším." Na Slovensko s manželem přijeli na jarní prázdniny, ona pak ale onemocněla a manžel musel zpátky do práce. "O Danielku se starají naši," dodala.


Připomeňte si příjezd Danky do nového domova:

 

A ačkoli většinou vztahy účastníků Výměny bývají hodně vyhrocené, tentokrát vše dopadlo úplně jinak. Vzniklo přátelství, které trvá dodnes. "Zůstali jsme kamarádi, jezdíme se navštěvovat. Oni k nám přijeli po Vánocích a dali jsem si dárky," zakončila Danka.

 

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Premiérový díl si můžete pustit na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

STÁLE VAŠKOVA SLUŽKA? Bára prozradila, jak se po Výměně změnil jejich vztah

ŽIVOTY PO VÝMĚNĚ: Danka s Bárou se vzájemně kontaktovaly! Nebudete věřit, na čem se domluvily

mom TN.cz