Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.12. 2015 16:10
GALERIE ZÁZRAK?

VÁNOČNÍ ZÁHADA: V opuštěné nemocnici se rozzářil stromeček

Záhadné světlo v nemocnici
Zdroj: Facebook / TN.cz

V nemocnici Charity hospital v New Orleans, která je již téměř deset let opuštěná, zřejmě někdo slavil Vánoce. Alespoň to tak vypadá z fotografie, kterou z protější budovy pořídila 27. prosince Lisa Staggsová. V okně v jednom z horních pater zachytila svítící vánoční stromeček.

Fotografie, kterou Lisa Staggsová zveřejnila na svém facebookovém profilu, zachycuje nemocnici Charity hospital. Ta byla po zásahu hurikánem Katrina uzavřena a od té doby zeje prázdnotou. Nicméně o Vánocích se sem zřejmě někdo vrátil.

 

Podivná světla, která fotografie zachycuje, by mohla podle tvaru vycházet z Vánočního stromečku. Po zveřejnění fotografie se však objevily i nejrůznější další spekulace. Podle některých uživatelů sociální sítě zde Vánoce zřejmě oslavili místní bezdomovci. Nevysvětlitelná světla však vzbuzují i daleko divočejší teorie.
 

 

Některým připomíná jejich tvar spíše postavu člověka a budí v nich hrůzu. Další předpokládají, že světla mají na svědomí duše zemřelých. Jedna z uživatelek k fotografii napsala "Těla možná z nemocnice odvezli, ale duše v ní jsou stále."
 

13

GALERIE: Záhadný stromeček v opuštěné nemocnici

Zdroj: facebook.com

Záhadné světlo v New Orleans 1

Hodnocení:

 

Převážně však stejně jako autorka fotografie lidé ve světle vidí malý vánoční zázrak, který oživil smutnou a opuštěnou budovu. Nepátrají už po jejich příčině. I kdyby se jednalo o odraz z protější budovy, je podle nich hlavní, že vyvolá na rtech přihlížejících úsměv.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Konečně! Vědci vyřešili odvěkou záhadu. Proč se kočky bojí okurek?

To není možné! Budete v šoku, jakou hromadu dárků dostala k Vánocům Kim Kardashian!

iho TN.cz

Diskuze

1.1. | 18:31 gumka666
-1
Náhlasit nevhodný komentář
když je to záhada tak proč se tam nešli kokoti podívat.Zbytečně děláte paniku
31.12. | 09:35 josefvyskoc
1
Náhlasit nevhodný komentář
ale jdete...pry stromecek ! :)...to je prece jasny duch holcicky, zahynuvsi pri povodnich s hurikanem Katrina,vy rozumbradove novinarsky ! ...
30.12. | 20:54 bogorovnyj
1
Náhlasit nevhodný komentář
Takhle rozhodně nevypadá rozsvícenej vánoční stromek
30.12. | 18:30 pichav
-14
Náhlasit nevhodný komentář
VSEMOHOUCI ODKLONIL VANOCE !!!! Z TOHO VASEHO BORDELU !!!! DO KLIDU !!!!! PRISTE VANOCE ZRUSI UPLNE !!!! ZA JAKOUKOLI CENU !!!!! ZA TU VASI NEKONECNOU KOMERCI A MAGAOTRAVNE A ZFETUJICI REKLAMY !!!!!