Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 7. 2017
Skandál ve Vatikánu

Policie našla v bytě kardinála drogy a homosexuální orgie!

Vatikán - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Vatikán - ilustrační foto

Vatikánem otřásá další skandál. Policie minulý měsíc provedla razii v jednom z bytů a našla tam hotovou Sodomu a Gomoru. V bytě, které patří jednomu z nejbližších spolupracovníků papeže, kardinálovi Coccopalmeriovi, a který využívá jeho tajemník, objevili několik zdrogovaných mužů oddávajících se sexuálním aktivitám!

Podle italského listu Il Fatto Quotidiano, který na případ jako první upozornil, patří byt devětasedmdesátiletému kardinálovi Francescovi Coccopalmeriovi, který je prefektem Papežské rady pro výklad legislativních textů, klíčového vatikánského úřadu, který má na starost třeba výklad církevních norem. Úřad má podle listu Daily Mail v pravomocích také boj proti sexuálnímu zneužívání mezi duchovními.

 

Byt měl podle italského listu využívat kardinálův padesátiletý tajemník Luigi Capozzi, který je duchovním od roku 1992 a v minulosti jej kardinál Coccopalmerio doporučil k biskupskému svěcení. Na to, že do bytu opakovaně chodí podezřelé osoby, upozornili vatikánskou policii sousedé. Dům je obýván převážně vatikánskými kardinály.

 

Když policisté do bytu vtrhli, měli v něm najít Capozziho, jak se oddává sexuálním aktivitám s jinými muži. Měl přitom být pod vlivem blíže neurčených drog. Kvůli drogám má Capozzi již čelit obvinění. Neskončil ale v policejní cele, nýbrž na odvykačce v jedné z římských nemocnic.

 

 

Odtamtud měl být nakrátko převezen do kláštera, aby se následně opět do nemocnice vrátil. K pašování drog do Vatikánu mělo být využíváno luxusní auto s vatikánskou značkou, které italská policie nekontroluje.

 

Skandál vyplul na povrch jen pár dní poté, co australská policie obvinila kardinála a papežova poradce George Pella ze zneužívání dětí, kterého se měl dopouštět v 70. a 80. letech. Ten se brání, že je obvinění smyšlené.

 

 

Papeže Františka údajně nový skandál nesmírně rozčílil a hlava katolické církve zvažuje, že kardinála Coccopalmeria požádá, aby na svou funkci rezignoval a odešel do penze. Italskému kardinálovi je 79 let. Kardinálové obvykle ve svých funkcích končí v 75 letech, ale Coccopalmerio měl ve své funkci zůstat až do osmdesátky.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HŘÍČKA PŘÍRODY: Po homosexuálním styku muž otěhotněl! Je to vůbec možné?

Sexuální dýchánky za 18 miliard? Pro boxera Floyda Mayweathera žádný problém!

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.7. | 09:42 lenka nováková
32
Církev byla vždycky promiskuitní a prasata. Kázali vodu a chlastali dobytkové ...
6.7. | 15:01 Milos Trasimi
-10
A vůbec.Nemám na tebe čas.Rad bych s tebou pikecal ale jdu na odpolední ...
9.7. | 10:44 jkazatel
2
Náhlasit nevhodný komentář
A to je katolická církev ?? Co vykládají ?? Jestli se řekl Ježíš "proto" nebo "protože", s čárkou nebo bez čárky, s tečkou nebo bez tečky ?? Co ti primitivové ještě v té Bibli hledají ?? Studovat a vykládat slovíčka ?? A za to se mají jak prasata ?? A Boha ještě za ty tisíce let ...
7.7. | 21:44 Roman Skala
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vysertte se na čmouda.
7.7. | 16:45 zuzik88
3
Náhlasit nevhodný komentář
Pane doktore Chocholoušku utekl Vám pacient Trasimi a je velmi nebezpečný.
7.7. | 05:52 zacotomame
3
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi, tak mě napadá, od kdy pracují vyštudovaní právníci na směny. Nebo jak to máš vlastně s tím vzděláním?
7.7. | 05:25 zacotomame
3
Náhlasit nevhodný komentář
28.6. | 21:05 Milos Trasimi No nic Blbovec.Hezky se mi s tebou povídá ale jdu se napapat a spinkat.Možná vykakat.Rano na rozdíl od tebe jdu do prace.
7.7. | 05:12 zacotomame
3
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi, minibus aspoň napíše, že se nestydí za to, že je Romák. Proč by taky měl? Za svůj původ se netřeba stydět, jen za své činy a konání. Ale ty? Ty svůj původ popíráš, stydíš se za něj, lžeš a děláš ze sebe někoho, kým bys možná toužil být. I plivanec do xichtu by ti měl být od cigoše ctí.
7.7. | 05:04 zacotomame
4
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi, myslíš, že ti po téhle tvojí půlnoční ejakulaci nesmyslů ještě někdo bude věřit, že chodíš do zaměstnání? A v Anglii? :o))))) Dlužno podotknout, že tvá fantazie nezná mezí. Jen ti to trochu kazí tvá etnická příslušnost. Pravopis na cigoše ujde, ale to lhaní v sobě nezapřeš.
7.7. | 00:31 Milos Trasimi
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Takový me nebude říkat co mám dělat stejně jako ta špinavá kurvaa Nováková a oligofrenni Sestrojebec Trnovec.Doufám ze si nyní rozumíme spino česká.
7.7. | 00:30 Milos Trasimi
-6
Náhlasit nevhodný komentář
A jedna taková věc.Není to tak dávno co tady Nemergut v pracovní době tady vypisoval ty své kraviny.Tos ale o jeho pracovitosti taktne držel piicu.A druha věc.Zavři hubu.Četl jsem komentáře i samotných Cechu kteří ti kvůli tvé zhovadile domyslivosti nemohou přijít na jméno.
6.7. | 23:16 Milos Trasimi
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Tak drz tu českou piicu nebo táhni zpět na Altaj.Tam si můžeš piicovat jak chceš debilni zmrdecku.