Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 8. 2017
Záchodové tajemství

Ponížená Diana: Prince Charlese přistihla při nechutné činnosti!

Princezna Diana - 2
Zdroj: Profimedia
Princ Charles a jeho manželka Diana (archivní foto)

Další tajemství ze vztahu prince Charlese a Diany se dostalo na veřejnost. Vévodkyně se svěřila nejmenovanému kameramanovi, že několikrát přistihla manžela při sexu po telefonu - s kým jiným než Camillou.

S blížícím se výročím Dianiny smrti se v médiích objevuje čím dál víc pikantností z jejího života. O jedné z nich píše britský portál The Sun. Vévodkyně měla svěřit tajemství kameramanovi, který s ní točil asi pět měsíců před tragickou nehodou, při níž zemřela.

 

Nikdo neví, kde nahrávky jsou. Kameraman si ale psal deník, který se teď dostal k novinářům. "Nachytala Charlese a Camillu inflagranti, když telefonoval. Popsala, jak vždycky poslouchala, když Charles volal. Jednou dokonce seděl na záchodě. Říkala, že měli sex po telefonu," píše se v deníku.

 

Na jiné nahrávce zase podle kameramana Diana přísahala, že udělá vše pro to, aby Charles nebyl králem. Chtěla, aby po královně Alžbětě II. na trůn usedl její syn William. "Viděla se jako sílu za Williamem," tvrdí filmař v deníku.

 

 

Kameraman, kterého žádný deník nejmenoval, teď údajně žije ve Spojených státech. Za jedno sezení s Dianou měl dostat zaplaceno 5 000 liber (v přepočtu asi 145 tisíc korun). O nahrávky se prý zajímala i britská kontrarozvědka MI5, zřejmě se "ztratily" při policejním zátahu u Dianina komorníka.

 

ČTĚTE TAKÉ:

DRSNÉ DETAILY z minulosti: Princezna Diana popsala podivný sex s princem Charlesem!

Jak by vypadala princezna Diana jako babička a jaká by byla?
Být tak princeznou... Mají skutečně pohádkový život?

epa TN.cz